Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kytana28 kérdése:

Kedves férfiak! Várom a véleményeket. Miért csak dugni jò egy gyerekes nő?

Figyelt kérdés
28éves vagyok egy 7éves kisfiúval. Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres? Nem bántani akarok senkit, félreértés ne essék. De ezt tapasztalom. Nagyon tudja csapni a szelet rengeteg férfi, de amint elmondom hogy anyuka vagyok, mások lesznek. Érzem hogy csak a szexre kellenék. Vagy nem tudom. Lehet beképzelem. Az igazi őszinte véleményt várom mindenkitől aki időt szán rà hogy válaszoljon. Köszike. Puszi
2017. dec. 26. 14:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%

"Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres?"


Mert (tisztelet a kivételnek de) sok esetben tényleg ez az igazság. Társkeresőn sok ilyen nőt láttam. Macsó apuka által gyerekestül lepattintott, most már a szamár is jó típusú nők, akiknél már az első beszélgetés is szinte csak a gyerek körül forog.

Kezdjük ott, hogy alapba kevés az olyan ember, aki szívesen neveli más gyerekét, vagy egyáltalán nincs problémája másnak a gyerekével (amit sajnos nemigen fog annyira szeretni, mint a sajátját, ez sajnos tény).

Viszont aki ismerkedik, az elsősorban egy párt, párkapcsolatot, közös élményeket, közös romantikus dolgokat keres. Na most ezek a gyerek miatt vagy lehetetlenek, vagy jóval nehezebbek. Itt nem arról beszélek, amikor a gyerek már 16-18 éves, mert az megint más, hanem a kisgyerekekről van szó. Alapba minden a gyerek körül forog, mindent a gyerekhez kell igazítani. Ez már amúgy is egy stresszesebb helyzetet szül.

Most képzeld bele magad az adott férfi helyébe. Megismersz egy nőt. Szeretnél vele romantikus dolgokat csinálni, kirándulni, kettesben lenni stb. De nem tudsz, mert ott a gyerek. Programokat sem úgy fogjátok élvezni, mint egy ismerkedő pár, hanem kb mint két szülő. Plusz az még stresszesebb, hogy a gyereknek is meg kell szoknia az új "apukát", ami lehet, hogy nem sikerül, és onnantól a gyerek is kész ördög tud lenni.


Elhiszem, hogy a gyerekes nőknek is rossz ez, de a férfiakat is meg lehet érteni, akik nem akarnak (akár saját, akár nem saját) gyereket.

2017. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
8%

Mas hulyegyereket nevelni ami raadasul apjara hasonlit es raadasul alkoholista exel birkozni nem tul vonzo

Egyedulallo anya gyereke borzaszto elkenyeztetett valoszinu anyas vele alszik eszik elete kozpontja nem mozdul mellole.

Ex csaladja ex stb stb

2017. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
68%

Szia,én simán felvállalnálak es tudnalak szeretni is...

Ennyi!Boldog Karacsonyt!

2017. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
22%

nekem meg dugni sem kellenel

amugy oszetett a dolog

- senki nem akarja mas fattyat nevelni

- egy ilyen no mar altalaban erzelmileg is labilos

- nyilvan oka lehet annak hogy egy gyeekes not elhagynak

- alarki akarmit mond az ilyemek potapat keresnek

- az igazi apa mindig bent lesz a kepben

- altalaban a megszult nok szules utan tramplik lesznek es elhagyjak magukat

minden pont alol termeszetesen van kivetel de csak a balekok, alkoholistak, luzerek, nyomik stb kezdenek gyerekes novel

2017. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
70%

"gyereknek is meg kell szoknia az új "apukát", ami lehet, hogy nem sikerül, és onnantól a gyerek is kész ördög tud lenni. "


Jajj, ezt sajnos átéltem. 7!!! évig próbálkoztam, ezerféleképpen, hogy legalább elviseljen valahogy a párom gyereke. De olyan elkényeztetett, végtelenül önző és végtelenül skorpió tipusú volt, hogy csak sikerült társtalanná tenni az anyját. És végre csak az övé lett anyu, nem kell azt a gyalázatot elviselnie hogy anyuhoz más is hozzászól.

41f

2017. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
93%

- senki nem akarja mas fattyat nevelni

borzasztó tapintatos megfogalmazás :-( Nem is kell akarni, de a társunk, a közös élet kedvéért meg lehet találni egy egészséges mostohaapa-gyerek viszonyt


- egy ilyen no mar altalaban erzelmileg is labilos

ezt miből gondolod? Szerintem pont hogy nem...


- nyilvan oka lehet annak hogy egy gyeekes not elhagynak

Lehet benne igazság. Ismerek egyedülálló nőket, akik elmarták maguk mellől a férjüket. De általánosítani nem lehet, 2 ember volt ott, vagy egyik, vagy másik hibázott. ...vagy mindketten.



- alarki akarmit mond az ilyemek potapat keresnek

Nem. Társat keresnek, aki el tudja fogadni hogy van egy gyermek is. Nem kell őt nevelni, nem is lehet úgy mint egy klasszikus családban.


- az igazi apa mindig bent lesz a kepben

Ebben van igazság. Mindig ott lesz, ha másért nem is, csak úgy sz.rkavarás végett.


- altalaban a megszult nok szules utan tramplik lesznek es elhagyjak magukat

Általában? Nem tudom... Az én környezetemben kb. 10 anyuka közül 2 aki elereszti magát, mert már apuka úgyis meg van fogva, növeszthet hájat meg kuffert...

2017. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
68%
Ezeket a válaszokat olvasva én 2 gyerekkel elváltan már le is húzhatom magam 35 évesen nőként a wc-n. Mivel nem vagyok férfi, ezért inkább magamban tartom a véleményemet.
2017. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
84%

Rossz körökben keresgélsz. Nem gyerekeket kell környékezni, hanem tapasztaltabb, értelmes férfiakat, hozzád hasonló értékrenddel. (Tapasztaltabb alatt nem a 40 évesen még anyucin élőt értem és nem is feltétlenül családost.)


A "másét nem nevelem, saját családot akarok" meg olyan, hogy talán 2 évvel később már válnak is... Aztán hoppá. Van élet egy tönkrement házasság után is és semmivel sem kevesebb, mint előtte volt. Talán ezerszer minőségibb. Lehet gyerek második házasságból is. És itt kezdődik az, hogy aki még ilyen szinten tapasztalatlan, azzal szóba sem kellene állni és nem érne ilyen csalódás. Egyszerűen nem látja meg, ameddig ő maga nem lesz családos és nem kerül egy szar házasságba... Ne velük akarj kezdeni. Úgyis kínszenvedés lenne. Olyan lenne a kedves "párod", mint egy második gyerek. Nem is értem, hogyan vonz egyáltalán. Engem nem tudna.


Bár bevallom, ha tönkremenne a házasságom, én nem igazán akarnék összebútorozni már senkivel. :) Minek? Van mindenem, nőként meg mindig akad elég férfi, csak jó helyre kell nézni.


Nem vagyok elvált, de láttam eleget... :)

2017. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, írd meg nekünk légyszíves, hogy hogyan képzeled el azt a kapcsolatot!?!

Egyébként pedig a megoldás itt van :"Nem balekot keresek. Magamnak egy jófej srácot,.."! Keress férfit.

2017. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem lenne azzal gondom,hogy van e gyereke a nőnek, azzal van gond,hogy nem építettem még ki olyan egzisztenciát,ami ennek a működéséhez kell. Állásom van,meg egy lakásom,csak az kicsi 3 embernek,már pedig egy idő után kell a gyereknek a magánszféra.
2017. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!