Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kytana28 kérdése:

Kedves férfiak! Várom a véleményeket. Miért csak dugni jò egy gyerekes nő?

Figyelt kérdés
28éves vagyok egy 7éves kisfiúval. Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres? Nem bántani akarok senkit, félreértés ne essék. De ezt tapasztalom. Nagyon tudja csapni a szelet rengeteg férfi, de amint elmondom hogy anyuka vagyok, mások lesznek. Érzem hogy csak a szexre kellenék. Vagy nem tudom. Lehet beképzelem. Az igazi őszinte véleményt várom mindenkitől aki időt szán rà hogy válaszoljon. Köszike. Puszi
2017. dec. 26. 14:39
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Nem szar itt semmi. Mindenkinek joga van dönteni, hogy ki tetszik neki, kivel szeretne lenni. Pont ezért is fogadom el, amiket irt egy két úriember itt az imént, csak jò olvasni a nyers igazságot amit az ember szemébe nem mernek megmondani.
2017. dec. 26. 14:55
 12/44 anonim ***** válasza:
77%

Ismerkedeskor meg az első pár évben jó elmenni a szerelmünkkel kirándulni szórakozni blablabla. Na most ez gyerekkel lehetetlen lehet bemagyarazni bármit lehetetlen. Menni lehet de a gyerek igénye a legfontosabb és az más mint 2 felnőtt igénye. Na ezt nem akarják. Egy reggeli hancur is mission impossible.

Na ezért nem.

Mindezt gyakorló apukakent mondom, gyakorlatilag minden a gyerek körül forog amivel semmi baj de miért kéne ha fiatalon más gyereke körül forogjon az elet ? Randik szórakozás nyaralás majd ha itt az ideje gyerek és akkor meg az. De saját gyerek nem egy alkoholista verekedős hulladék utódja.


Sorry ha megbántottalak de ez a tény ahogy látod.

2017. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Nem bánt meg egy válsz sem. Pont ez a kérdésem célja. Olvasni hogy mit is gondoltok valójában. Köszönöm
2017. dec. 26. 15:04
 14/44 anonim ***** válasza:
59%
Én sem jönnék össze más miatt gyerekes nővel. Magam szeretnék majd gyereket nemzeni egy korombeli nőnek. Saját családot alapítva, nem másét nevelve.
2017. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
30%
Nem fogom más gyerekét nevelni. Akkor se ha egyedül halok meg, semmi esetre se, inkább váljak egy bokorrá akkor sem nevelem más gyerekét.
2017. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
46%
Igazából arról van szó,hogy gyerekkel a hónod alatt csökkent a veled potenciálisan kapcsolatot kereső férfiak száma. Csak csökkent,de nem nullára. Az embereknek van egy csomó gondja,tulajdonsága,tevékenysége stb. ami befolyásolja,hogy mennyire kelendő a másik nemnél. Mindenkinek el kéne fogadni,hogy adott helyzetben,adott körülmények között mekkora az esélye egy komoly kapcsolatra. Neked azt kéne elfogadnod,hogy kisebb csokorból válogathatsz,ezért nagyobb erőfeszítést kell beleadnod a dologba. A nőknek mindig is nehezükre esett elfogadni,hogy elmúlik az a kor,megszűnik az a helyzet,amikor mindenki össze akar velük jönni és csak válogatni kell. Egészen más a helyzet,ha már tenni is kell a komoly kapcsolat kialakításához.
2017. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
67%

28 vagyok. Nem szeretnék csak dugni. Kapcsolatot szeretnék és rengeteg közös programot. Utazni főleg, amit kisgyerekkel nehezebb megoldani.

Valószínűleg még gyerek vagyok.

2017. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
59%
Mivel nekem nincs gyerekem az előző kapcsolataimból, én sem akarnám más gyerekét nevelni. Ez meglep, kérdező?
2017. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
92%

"Neked azt kéne elfogadnod,hogy kisebb csokorból válogathatsz"


Valahol ebben a mondatban van az igazság.

Sajnos a legtöbben tényleg úgy vannak hogy csak egyvalamire jó a gyerekes anyuka...

Viszont van egy réteg, aki pont hogy ilyen nőt szeretne társnak. Pl. mint én, elváltam, szintén gyerekkel, nem is szeretnék már többet, így nem feltétlen lesz meg a kapcsolatban az a nyomás hogy mikor lesz már gyerek. Tudatában vagyok annak hogy nem vagyok már fiatal, első-kezdő, így belenyugszok abba is hogy nem lesz meg az a felhőtlen "oda és akkor megyünk ahova akarunk, csak élveznünk kell az egészet, semmi más dolgunk nincs" érzés.

A gyerekeket szeretem, és nem okoz lelki törést hogy más gyerekét is "menedzselnem" kell.


Szóval van olyan réteg, ahol találhatsz társat...

2017. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
55%

Tudom, hogy hülye vagyok de egy kapcsolat mindig lemondással jár, én ezt tartom szem előtt. Sokan úgy házasodnak, hogy megtartják a maguk szabadságát. Feldmár mondta, hogy a házasság, önként vállalt szolgaság. Aki erre nem képes, ne házasodjon, ne keressen társat, mert válás lesz. Ákos is énekelte, hogy tiéd csak az marad, mit másnak adsz. Ha család van vagy gyerek, úgyis az lesz az első. Az élet rövid és nem olyan jó, csináljunk másoknak jót. Ez a férfisors. Aztán a sok befektetett dolgot úgyis visszakapjuk a párunktól, a gyerek is tud örömöt szerezni.

Én így látom, nem mérvadó amit ideböfögtem. Üdv:cuck

2017. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!