Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kisebb mellű lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebb mellű lányokkal kevésbé udvariasak a férfiak, mint a nagyobb mellűekkel?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztaltam, hogy a férfiak sokkal kedvesebbek és udvariasabbak azzal a lánnyal, aki nagy mellekkel van megáldva, mint a kisebb mellekkel megáldottal.

Miért van ez?

Valóban ez a nőiesség mértéke?

Miért érek kevesebbet azért, mert csak 75A-s méretem van?

Leginkább érett férfiaktól tapasztalom ezt, 30-50 közöttiektől... kislánynak tartanak vagy miért viselkednek így?


2017. dec. 31. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rám a buszon mindig azt mondják a nők pofátlan vagyok, hogy nem ajánlom fel az ülőhelyemet kérés nélkül.

Én meg úgy vagyok vele, mikor eltört a lábam nyílt töréssel bárkit kértem, hogy had ülhessek le sz***rtak rám, sőt 4 lány/nő el is küldött a búsba. Mit ne mondjak öröm volt közel 150km-ert állni 1 lábon, a mentősök viszont rendesek voltak kijöttek elém a buszmegállóba, nekik külön köszönet!


Kérdező sok feminista kimondottan besértődik, ha lekezelik őket holmi helyátadással, udvariassággal és fiús öltözködés esetén én is feltételezném, hogy baj lenne, ha udvariaskodnék veled!

2017. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell udvariaskodni vadidegenekkel.A nő egyenjogú -kiharcolták,akkor meg milyen alapon várnak el udvariaskodást? Az ül le aki előbb ér oda, az megy be az ajtón aki előrébb áll stb. Ha meg nem bír valamit felemelni menjen gyúrni, vagy fizessen meg órabérben hordárokat. Ennyi a történet. Nyilván aki mellméret alapján udvariaskodik az egyszerűen csak dugni akar, és apró kis reményt lát abban ,hogy ha udvariaskodik akkor majd a nő odatolja magát egyszer neki.Bár ez legtöbbször hiú ábránd.
2017. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!