Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ezek az első kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezek az első kérdések társkereső oldalon a nőktől, hol mit dolgozol, mennyit keresel, saját lakásban laksz, van kocsid?

Figyelt kérdés

Szinte az összes oldalt kipróbáltam már az évek folyamán, de mindenhol ez volt.Ha szolid külsejű ha vagány, ha könyvtáros, ha anyukapicilánya,mindegyik ezeket kérdezgette, és ha nem volt neki jó a válasz, már nem is írt többet.

Volt pár kapcsolatom ilyen oldalakról, de az elsőre normálisnak tűnő nőből is előjött később ez, mikor mondta neki nem fontos hogy a férfi mennyit keres, csak dolgozzon, később meg csak ezen járt az agyuk.

Miért?

Megtudnátok nekem ezt válaszolni?



2018. jan. 5. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem én vagyok ő.


Átlagos fizetéssel rendelkező úriember, ha így jobban tetszik. Az, hogy 40 felett keresgél, lehet annak következménye is, hogy elvált egy 15 éves házasság után.

Ilyenre esetleg nem gondolsz?

2018. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, szerintem veled lesz a baj, életemben nem találkoztam még ezzel a jelenséggel, pedig nem vagyok egy ma született bárányka.
2018. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem idősebb korosztályú vagy, ahol már ez igenis számít. Most komolyan nemtől függetlenül vegyünk egy 40- hez közeli embert, akinek nincs saját lakása, rosszul fizető munkája van és még azt is gyűlöli. Egy ilyen ember egy merő kudarc. Vagy hülye vagy lusta mint a dög, de minimum zéró ambíciója van.

Szerintem az értelmesebb embereknek vannak elvárásaik magukkal szemben és el is érnek alap dolgokat életbe (normális munka, lakás), aki erre képtelen az életképtelen jó eséllyel. Ez se nőbe se férfiba nem nyerő.

De ettől függetlenül nem a lakás és a pénz a minden, csak szerintem ezt egy előszűrőnek használják, hogy ne pocsékolják az idejüket 30+ os mamahotelesekre. Biztos van köztük normális is csak kisebb arányba. Olyan ez mint a diploma elvárása. Nem jelenti, hogy géniusz vagy hogy tuti "jó party" , de ha már képes volt valaki letenni valami nem üvöltőn büfé szakos diplomát, azzal már bizonyítja kvázi az ambícióját és szorgalmát. Azt, hogy nem árufeltöltő akar lenni 40 évesen is.

2018. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Fizetésre és autóra nem kérdezek rá senkinél, de arra igen, hogy mivel foglalkozik, mert a munkája is hozzá tartozik az emberhez, és mondjuk nem anyuci pici fiát akarom örökbe fogadni, nekem saját lakásom van és eltartom magam, tehát ha a másiknak nincs is, azért számít, hogy mennyire önálló.


Nézd, én megmondom őszintén, hogy nekem nem elég az, hogy a másik fél dolgozik. Miért? Mert nem mindegy, hogy meg tud-e élni abból, nem mindegy, hogy amennyiben nélkülöz, törekszik-e arra, hogy ez a helyzet javuljon, nem mindegy, hogy szívesen végzi-e a munkáját vagy állandóan azon nyavalyog, hogy mennyire utálja. Dolgozik a kedvenc "munkaügyis felhasználónk" is itt az oldalon, csak éppen állandóan hisztizik a "Munkahely, kollégák" kategóriában, a hátam közepére sem hiányzik egy ilyen társ.

2018. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Rossz helyen keresgélsz. Vagy az igazi pénzre hajtó, fullosan kinéző, szétoperált, luxusban élő nőket keresed meg - akik valóban szépek, de nem átlagembernek valók - vagy már idősebbek vagytok.


Semmi baj nincs azzal, ha a suliról, munkáról, lakásról kérdeznek. Miért lenne az aranyásás, hogy nem akar valaki egy buta, lusta, eladósodott, céltalan munkanélkülivel kapcsolatba kerülni? Még barátnak sem kellene. Aztán még engem terrorizálna meg tartsam el, fizessem az adósságait? A lusta embernél kártékonyabb nincs. Mindenért más a hibás, mindenkit utálnak, aki kicsit is tesz magáért. Lehetetlen velük élni. Neten meg zsákbamacska, hogy ki ül a másik oldalon... Akinek ez nem tetszik, az nézzen magába, hogy mégis mi az, amit ennyire nem sikerül elérnie... És tegyen érte.


Én nem sértődöm meg az ilyen kérdéseken, pedig csak nyelvtanulós oldalakon cseverészem, kizárólag tanulás céljából. Fiatal vagyok, házas, két kicsi gyerekkel. Na én megsértődhetnék, mert rendszeresen diszkriminálnak. Az európai pl. azért, mert fiatal vagyok és családos. Az már elkerüli a figyelmét, hogy szorgalmas vagyok, gyerekek mellett is tanulok és teljesen szuper az anyagi helyzetünk. Megtehetjük. Arról meg nem mi tehetünk, hogy ezt a legtöbb kortárs nem mondhatja el magáról és csak a buli meg a pia, meg a párezres fizetés elverése...

Az európai szemmel nézve elmaradott országokban meg azért néznek le, szólnak be, mert hogy képzelem hogy elmegyek dolgozni a gyerekek mellett, meg miért kell egyáltalán óvodába járniuk, micsoda anya vagyok... (Volt, aki több hosszas, nagyon kedves hangú beszélgetés után förmedt így rám.) Persze őket meg az nem érdekli, hogy itt ez kötelező és a nők sem házirobotok. Rendszeresen vagyok részese diszkriminációnak. Fiatalon sikeresek és boldogok vagyunk. Ez minden oldalról hozza a bántást. Hol ezért, hol azért. Mégsem érzem úgy, hogy bárki érdekből kérdezne rá a mindennapjaimra. Hiszen a család, munka, iskolák a napjaink legnagyob részét kiteszik.

2018. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

hát ezeket én se kérdeztem a barátomtól. neten ismerkedtünk meg, beszélgettünk, és később került szóba hogy ki hogy él, kivel. de ez eléggé normális szerintem, hogy kíváncsi az ember hogy mit dolgozik a másik, meg még az is hogy kivel él és hol.

fizetésre, kocsira rákérdezni érdekes. nem is láttam még ilyet. lehet idősebb vagy, amikor már fontos ez is.

35-40 évesen, ha mondjuk már gyereket akarok, akkor érdekelne hogy akivel együtt lennék az eltartja-e magát, fel tudunk-e nevelni egy gyereket közösen, nem anyánál lakik még.

2018. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem igazán egyszerű rá a válasz.

Általában a nők szeretnének gyereket márpedig egy gyerek nagyon sokba kerül. Én például 2-3 gyereket szeretnék majd. Figyelembe kell venni, hogy amíg az anyuka otthon van addig a fizetésének csak kis százalékát kapja meg és amikor vissza megy akkor kirúgják a nők egy részét mondván a gyerek sokat beteg és emiatt sok szabit vesz ki stb.... Vagyis ilyen esetben a férfi keres az egész családra márpedig egy 5 tagú család nem fog megélni 200 ezer forintból. Körülbelül ennyi a lényeg. 18/L

2018. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!