Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házas, de benne lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, de benne lenne, ha felajánlkoznék neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, már elég régóta.

Magas, vékony de izmos, inkább szálkásnak mondható, izgató mély hangja van, széles mosolya és kicsit olyan laza, suhanc stílusa.


Alapjából véve a vékony pasik jönnek be, de ő valamiért különösen megfogott, és szinte naponta látom, így elég nehéz őt kiverni a fejemből.


Tisztában van vele, hogy odavagyok érte, sokszor ő is visszanéz és mosolyog.

Bújtatott flörtöket már elsütött, becézett is, hagyta az érintéseimet, szóval nem állt ellen soha.


Úgy érzem most vagyok fiatal, később megbánnám, ha kihagynám amire vágyok.

Viszont megtudtam, hogy házas.


Hogyan kéne megtudnom vagy rákérdeznem óvatosan, hogy miben lenne-e benne vagy miben nem?


Nem kérek kövezést, egyszerűen csak maga a feltételezés és az elméleti része érdekel!


2018. jan. 30. 18:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mert ő egy önálló ember, attól függetlenül, hogy házas, nincs hozzáragasztva a nejéhez.

Nem egy foglalt brét látok benne, hanem egy embert, aki önálló döntéseket tud hozni.

Ha akar valamit akkor megteszi, ha nem akkor nem.

Nem az én felelősségem az ő házassága.

2018. jan. 30. 19:42
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11


Látszik, hogy még nagyon fiatal, naiv, éretlen gyerek vagy még.


Az, hogy ő mit csinál, ahhoz neked semmi közöd.


De a tetteidért meg TE vagy a felelős.


Neked belefér az, hogy egy foglalt pasival d..gszi, miközben tisztában vagy azzal, hogy a párja otthon várja?


"nincs hozzáragasztva a nejéhez. "

Ezen besírtam, komolyan mondom. Majd mond ezt nyugodtan a leendő férjednek is, ha majd k..rvázni akar menni, hogy nincs hozzád ragasztva. :D


Látom, szüleid tökéletesen sz..r mintát adtak át neked. Gratulálok nekik. Egy tökéletesen sz..r gyereket neveltek belőled!


Semmi gerinc, semmi erkölcs, semmi tartás nincs benned.

2018. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%
És mi van, ha egyszer megdugatja magát vele, aztán lenyugszik? Nyilván nem azt akarja, hogy váljon el a pasi a feleségétől, és vegye el őt.
2018. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb házas ember szívesen szétkúr párszor egy felkínálkozó 18 éves kis pichát.

A probléma ott kezdődik, amikor a rendkívül okos 18 éves belezúg, és elkezd azon ügyködni, hogy elhagyja érte a családot. Annak pedig minden esetben sírás lesz a vége.

A másik verzió, hogy hiába tetszik, hiába dugtok, hiába vagy fiatal: nem szeretsz bele. Ebben az esetben csak egy leszel a sok kis nárcisztikus, pszichopata ribizli közül, aki egyik foglalt farokról ül a másikra. Máris az lesz a legkisebb probléma, hogy házas pasira izgulsz.

Az utóbbira tippelek, a minden érzelemtől mentes írásaid alapján.

2018. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban elválasztani a nejétől, az nem az én asztalom.

Nem kívánok a felesége lenni, mert látom, hogy nem egy szent.

2018. jan. 30. 20:16
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

"Nem áll szándékomban elválasztani a nejétől,"


De, pont azt teszed.


Gondolkozz már logikusan, kislány. Itt történni fog egy megcsalás.

Akkor ez most nem elválasztás a párjától?


De egy h..lye kis liba vagy.


De miért élvezed azt, hogy egy házas pasival akarsz du..gni?


Ja, mert a korosztályodbeli srácok még piszkavassal se nyúlnának hozzád. :D Aha, így már érthető.

2018. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: Nem igaz, hogy ennyi eszed van, hogy nem érted, hogy a tetteidnek mekkora súlya van!!!!!!
2018. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

15#

Ezt előre szögezte le a feleségének is, nehogy véletlenül kidobja és beadja a válást hirtelen felindulásból, amikor kiderül, hogy a kedves férje félredug.

Lehet, hogy nem egy foglalt farkat látsz benne, de azért kérdezz rá, hogy megmosta-e mióta kúrt a nejével, nehogy szopás közben elkapj egy kis gombát.

2018. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hiába házas, nem tudom ezzel befolyásolni a vonzalmamat iránta.

Szeretnék vele dugni, de nem fogok... ha feltűnt volna, leírtam, hogy elméletről van szó!

2018. jan. 30. 20:24
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában is az van, hogy előbb van elmélet, és utána GYAKORLAT!!!
2018. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!