Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házas, de benne lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, de benne lenne, ha felajánlkoznék neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, már elég régóta.

Magas, vékony de izmos, inkább szálkásnak mondható, izgató mély hangja van, széles mosolya és kicsit olyan laza, suhanc stílusa.


Alapjából véve a vékony pasik jönnek be, de ő valamiért különösen megfogott, és szinte naponta látom, így elég nehéz őt kiverni a fejemből.


Tisztában van vele, hogy odavagyok érte, sokszor ő is visszanéz és mosolyog.

Bújtatott flörtöket már elsütött, becézett is, hagyta az érintéseimet, szóval nem állt ellen soha.


Úgy érzem most vagyok fiatal, később megbánnám, ha kihagynám amire vágyok.

Viszont megtudtam, hogy házas.


Hogyan kéne megtudnom vagy rákérdeznem óvatosan, hogy miben lenne-e benne vagy miben nem?


Nem kérek kövezést, egyszerűen csak maga a feltételezés és az elméleti része érdekel!


2018. jan. 30. 18:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Akkor úgy írom, hogy megértsd...

Nem fogok vele dugni, csak szeretnék.


Nyilván te is sok mindent szeretnél, mégsem teszed meg.

2018. jan. 30. 20:31
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, én is szeretnék 5-ös lottón nyerni, de nem tudok.

Szeretném, ha anyukám újra élne, de ez lehetetlen.


És akár hiszed, akár nem, nekem van gerincem és a páromon kívül nem tudnék más pasira gondolni.


És nincs olyan, amit szeretnék, de nem teszem meg. Mert, amit szeretnék, azt meg is teszem, de nyilván fogalmad sincs, hogy én mit szeretnék. Nyugi, amit én szeretnék, az mind megvalósítható ilyen téren.

2018. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Na aztán mit mondanál? "Lesz*phatlak? Meg is qrhatsz ha akarsz!" Picit ordas gondolkozás.
2018. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
'Úgy érzem,hogy most vagyok fiatal,később megbánnám,hogy belerondítottam egy házasságba és úgy viselkedtem,mint egy utolsó lelketlen kva.' Csak,hogy legyen min elgondolkodnod,amikor a tükörbe nézel. Addig meg az összes ember nevében,aki hisz a házasságban kívánom neked,hogy sz@rjál sünt...
2018. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!