Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen srácok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen srácok jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Azok, akik ezt nem kérdezik meg...
2018. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Kedves, figyelmes, törődő, érdeklődő, művelt, empatikus, segítőkész, jószívű, magas...
2018. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Olyanok akik megfogják őket valamivel. Az, hogy mivel az nőtől függ.

Van amelyiknek elég egy szempár (hál'Istennek ebből vannak többen), van akinek pedig egy S Mercedes.

Azt, hogy te milyen körökben mozogsz azt csak te tudod, de akárhogy is inkább próbáld az előbbit keresni.

2018. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
A srácok nem jönnek be nekik, csak a F.É.R.F.I.A.K. :D
2018. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell lepontozni? Nekem ők jönnek be. Ha a magassággal van baj, sajnálom de lévén, hogy én is magasra nőttem szükséges számomra.
2018. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sok féle. Hiszen sok féle párt is látni.

Kizárólag a gyűlölködő, komplexusos, irigyek nem jönnek be nekik.

2018. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2-es azért,mert ilyen férfi nem létezik,csak a képzeletedben,ha meg létezme,akkor már azzal lennél. Ez ehy nyálgép lenne.


Én a kigyúrt idiótákra szavazok,higy az jön be Nekik sajnos.

2018. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A villanyszerelők
2018. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#2,6 én felpontoztalak (nem is érint engem), de nem értem, hogy azért, mert TE magasra nőttél, miért KELL, hogy Ő is magas legyen, miért SZÜKSÉGES?


Az általad felsorolt "Kedves, figyelmes, törődő, érdeklődő, művelt, empatikus, segítőkész, jószívű" tulajdonságokkal rendelkezhet egy nem magas férgi is, aki még emellé jóképű, sőt, jó testű is lehet.

És nem ritkák az olyan párok sem, ahol a nő magasabb.

2018. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas az izlese.

Korosztalytol is fugg,h epp mi a menő..tiniknel pl.

A nőknél sem egy féle ferfi jon be..

2018. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!