Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen srácok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen srácok jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 ha nálam magasabb, akkor nőnek érezhetem magam mellette, én lehetek a "gyengébbik" fél (fizikai értelemben)
2018. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Az miért nem jó ha mondjuk 2x szélesebb Nálad? Az is lehet erős
2018. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van zsánere. Ennyi.
2018. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Ami nekem az álompasi, azt félig meg sem tudom fogalmazni, mert annyira megfoghatatlan az adott tulajdonság, vagy mert kihagynék valamit, másrészt meg mindkét barátnőm azt mondta rá, hogy undorító az ízlésem.:DDDDDDDDD


Szóval így kérdezgesd a dolgokat. Inkább magadnak akarj megfelelni és a társadalom számára többnyire férfiasnak tartott vonásokkal, tulajdonságokkal, viselkedéssel rendelkezz. Akkor nagyon nem fogsz mellélőni. Én úgy vagyok korunk modern nemiszerepével, hogy az illető feleljen csak meg a hagyományos szerepelvárasoknak, mellé meg azt csinál, amit akar még. Egy nő igenis tudjon főzni és takarítani, de mellé akkor áll munkába és fogad takarítónőt vagy fogja be a férjét, amikor akarja. Egy férfi legyen talpraesett, kemény és életképes, mellé akkor romantikázik és marad otthon gyesen, amikor akar.

2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!