Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan válogatósak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válogatósak a lányok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 23:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon okosnak es fifikasnak probalsz tunni. De meg mindig te vagy az ostoba es az orult h ezt egyaltalan osszehasonlitasnak merted szanni.

Vak es ostoba vagy.

2018. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem van olyan rossz a lelki nyomor, mint a testi. Egyiken sem kéne gúnyolódni, élcelődni, röhögni.


De van egy olyan érzésem, hogy ez úgy sem fog átmenni, még így se, hogy a szádba rágtam. Hát sajnálom.

2018. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Ettol tenyleg nem tunsz okosabbnak, hiaba erolteted.
2018. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
3%

6-os tortenet nagyon tetszik.

Barcsak mindig igy lenne.

Nekem is van egy hasonlo tortenetem.

Nagyon szep csaj, igazi riban.c volt. Csak top10-es pasasokkal allt szoba. A tobbit gyakorlatilag meggyalazta koztuk engem is. A ronda lanyokkal is hasonloan viselkedett.

Aztan tortent egy eleg csunya motorbaleset. A csajnak amputaltak mindket labat a pasija meghalt.

Nemreg beszeltem a lannyal. Most mar velem is szobaalt es mindenki massal is. Belatta, hogy milyen undoritoan viselkedett es bocsanatot kert. Azota is nagyon rendes es kedves.


Olyan volt, mintha a baleset meggyogyitotta volna lelket.

2018. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13%
pénz kell és máris megszépülsz
2018. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

Hát a spenótot sok lány nem szereti,sőt megmondom őszíntén a főzelékektől sem vagyok elájulva...

De pl én az olyan retkeket sem szeretem,mint te 😆😆

2018. jan. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
43%

Normális válaszokat is szabad írni?

Tudod, a lányok már oviban arra vágynak, hogy férjhez mennek, és gyereket szülnek, és boldogan élnek a férjükkel, amíg meg nem halnak.

A legtöbb lány később sem azt tekinti életcéljának, hogy válogatás nélkül minden farokba beleüljön. Gondolj bele, amikor egy nap 6 pasi leszólít, mégse dughat mindegyikkel. Elmegy vele az egész nap. Ha csak napi eggyel, akkor is naponta 5-nek nemet mond. Most képzeld el, hány pasinak mond nemet, aki mondjuk 4 éve jár ugyanazzal a pasival...

2018. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%

Személy szerint azért, mert jól érzem magam egyedül. És nyomós érv kell ebből az állapotból kibillenteni.


Nem, ez nem jelenti azt, hogy bárkit lenézek emberileg, vagy bárkinél többnek hiszem magam. Vagy hogy egy percig is kérem, hogy valaki bizonyítson nekem, vagy udvaroljon. Isten ments! De tényleg nem tudok mindenkit elviselni, főleg nem páromként és nem tudok bárkibe belezúgni. Mivel jól érzem magam egyedül és nincs olyan erős hiányérzetem, hogy belehajtsam magam kétségbeesetten bármibe, válogatok. Akár sikerrel járok, akár nem. Nálam kétféle siker van: maradni abban, amiben most vagyok, vagy megfelelő partnert találni. Tudom, hogy ez annak, aki nagyon akarja azt a fránya szerelmet, elképzelhetetlen, de én jól elvagyok ezzel.:) Ne ítéljetek el emiatt.

2018. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%

utolsó +1

én is hasonlóan érzek

2018. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
8%
A Tetrajodthyronin valószínűleg nem is Nő ha meg az lenne, akkor a nők szégyene. Csak magának mond ellent és lejáratja a Női nemet. Ezt nőként mondom! 30N
2018. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!