Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan válogatósak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válogatósak a lányok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 23:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%
20: ezt inkább rólad lehet elmondani
2018. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
8%
Én nem írtam semmit eddig
2018. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

én azért, mert amikor össze jövök valakivel, akkor azzal úgy jövök össze, hogy vele el tudom képzelni az egész életem. eddig szerintem jól haladok, mert az első barátommal vagyok 6 éve. másfél év baráti kapcsolat előzte meg, úgyhogy eléggé körültekintően választottam, úgy érzem.

céltalan és ilyen csak hogy legyen valami kapcsolatra nem vágytam sose, ezért válogattam. mondjuk olyan sokan azért nem kezdeményeztek, és amikor látták a viselkedésemből, hogy én nem vagyok vevő kapcsolatra, akkor ott is hagytak. nem volt szükség soha durva elutasításra, vagy beszólogatásra. az én tapasztalatom szerint férfiak értenek a nemből, és nem is próbálkoznak, ha kiderül hogy a másik kapcsolatban van.

2018. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha Te nem,de a Legtöbb Nő olyan kapcsolatban van,hogy csak legyen valakivel. Én házas vagyok már,de a legtöbb barátnőm sajnos olyan.
2018. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

a Legtöbb Nő olyan kapcsolatban van,hogy csak legyen valakivel


ha ez így lenne, akkor nem lenne ennyi magányos pasas.

2018. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem szülök az első szembejövőnek gyereket. Nem a férfiak maradnak egyedül egy babával, ha rossz társat választanak, hanem fordítva...
2018. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
94%

az élet nem olyan hosszú, mint ahogy azt hisszük, és én ezt az időt szeretném olyan emberrel leélni, akivel őszintén boldog vagyok, aki a lelkitársam, a legjobb barátom és vonzódom is hozzá. akinek az értékrendje hasonló az enyémhez, akivel lehet egy életen át tervezni. megtalálni ezt a személyt nem könnyű, ezért vagyok válogatós.

szerintem mindenki válogatós egyébként, te sem hiszem, hogy összejönnél olyannal, aki nem tetszik egy kicsit sem, akivel nem igazán vannak közös pontjaitok, akivel nem igazán tudsz értelmesen elbeszélgetni, aki leszólja azt, ami neked sokat jelent.


nagy dolog már az is, ha az ember ismeri magát annyira, hogy tudja, mit is (vagy mit ne) keressen a másikban. szerintem azért nem lehet elítélni senkit, hogy olyan embert szeretne maga mellé, aki megfelel az elvárásainak.

2018. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25-olyan kapcsolatban vannak,de nem azok szerint a szempontok szerint, hogy házadodjanak csak a szórakozás kell nekik,meg,hogy ne unatkozzanak így a jobb kinézet,számít nekik, meg esetleg a pénz.
2018. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert pont most olvastam egy olyan kiírt kérdést, amiben azt kérdezi a kérdező, hogy miért adják le az igényeiket a mai nők.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Most akkor döntsétek már el, hogy válogatósak, vagy nem azok a nők.

2018. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Le lehet állni. Arról nem mi tehetünk, ha fogyatékosok vagytok.

[link]

2018. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!