Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfi esélyei a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfi esélyei a nők között?

Figyelt kérdés

Mekkora eséllyel indul egy ilyen férfi:


169 cm magas

Nők általi értékelés szerint az arc: 7-8/10

Izmos (szálkásított) testalkat, ami ehhez hasonló:


[link]


Nem voltak különösebb problémáim eddig a nőknél (ez nem az a kérdés, amikor depressziósan duzzog valaki), de jött már visszajelzés a magasságra is, negatív értelemben.


Így kíváncsi lennék a nagy átlag véleményére :D


2018. febr. 2. 23:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

#11 Mert nem akarod látni, ezért kiszűröd. Ellentétes lenne az önigazolásképp felépített világnézeteddel.


Komolyan kérdezem: tényleg nem láttál még 169 centis férfit nővel?

2018. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom: tényleg nem láttam.
2018. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
13. Akkor nyisd ki a szemed, mert csukottal màszkàlsz, vagy màsik bolygón élsz, mert bizony létező jelenség. Sőt! Èn olyan 175 centis csajt is ismerek, aki 10 éve boldog hàzassàgban él a 160 centis férjével. Őt nem zavarja. Ilyen is van.
2018. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Inkább hiszek a saját szememnek, mint az interneten névtelenül író idegeneknek, köszönöm.
2018. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Kis cuki... Más bolygón élsz, az neked a nagy bajod. Mondtam én, hogy csak a Földön van értelmes életforma, máshol csak ilyen szarok vannak, mint ez az alacsonyozó.
2018. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Elég értelmes vagyok ahhoz, hogy ne higgyem el a hazugságokat :)
2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj, arról nem tehet senki, hogy a nemi dimorfizmus 15% az embernél és a férfiak többsége magasabb a nők többségénél, emellett pedig normális férfi nem kezd olyan nővel, aki mellett úgy fest, mint Shrekből a szamár a sárkányával.


Ez nem jelenti azt, hogy alacsony férfinek nem lehet magasabb párja, de úgy tapasztalom, hogy ez a férfiakat is épp annyira zavarja, mint a nőket és jobban szeretik, ha a nő velük egymagas, vagy kicsit alacsonyabb. Ez egyáltalán nem nehéz, mivel eleve a két nem átlagmagassága között, 12 centi a különbség.

2018. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, csak sajnos irreleváns a kérdésünk szempontjából, mert az alacsony nők is ugyanúgy csak a magas férfiakat tekintik férfinak.
2018. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem irreleváns. Nagyon sok nőnek annyi a kitétel, hogy nála magasabb legyen a férfi. Többek között nekem és minden általam ismert nőismerősömnek, akivel ez szóbajött. Hiába erőlködsz, amit te "látsz", az fsság.
2018. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Persze, itt gyk-n minden nőnek mindegy a magasság, sőt, kifejezetten az alacsony férfiakra buktok. Amit itt írogattok, az általában köszönő viszonyban sincs a valósággal, ezt minden férfi tudja.
2018. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!