Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfi esélyei a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfi esélyei a nők között?

Figyelt kérdés

Mekkora eséllyel indul egy ilyen férfi:


169 cm magas

Nők általi értékelés szerint az arc: 7-8/10

Izmos (szálkásított) testalkat, ami ehhez hasonló:


[link]


Nem voltak különösebb problémáim eddig a nőknél (ez nem az a kérdés, amikor depressziósan duzzog valaki), de jött már visszajelzés a magasságra is, negatív értelemben.


Így kíváncsi lennék a nagy átlag véleményére :D


2018. febr. 2. 23:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
58%
Akkor csak tudjad, bäzmeg, én nem fogom a szádba rágni. Mindenki azzal hitegeti magát és ott cseszi el az életét, ahol akarja. Hülye csőlátású beteg fhasz.
2018. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%

169 nem alacsony - én pont ekkora vagyok.


A párom 166 cm, elég jó esélyei voltak már 17-18 éves kora óta, mert leszarja a magasságát.

Jó szöege van, vicces, kedves, okos és határozott.

Persze, a sekélyes libáknak nem kéne, de az már az ő bajuk.


28n


A baráti társaságban amúgy több, nálam alacsonyabb férfinek is van felesége, kettőjüknek már baba is.

2018. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok és kommandós akarok lenni
2018. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

16. Értem, tehát akinek más tapasztalata van mint a te kis elképzelt világod amiben csak azt látod meg amit te akarsz, az csak hazudhat.

Látom már, hogy csak egy nettroll vagy. Ennyire egy emberi lény sem lehet sötét. De akkor hidd csak ezt, ha úgy könnyebb, bár a megnyilvánulásaidből megmondom neked, hogy nem a magasságod az oka, ha nem kellesz a kutyának sem.

Ismeretlenül embereket hazugoknak nevezni (csak mert mást tapasztaltak, és az nem egyezik meg a te világnézeteddel) nem valami vonzó tulajdonság ám. Nem csodálom , ha nem kellesz senkinek. Normális, igényes ember sose kezdene ilyennel mint te.

2018. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
#24 Ha te azt látod, hogy kék az ég, és gyakorin páran elkezdenék azt írni, hogy márpedig az ég az zöld, akkor elhinnéd nekik?
2018. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

#25 ez ott dől meg, hogy kizárólag TE vagy az egyetlen, aki nem látott még alacsony férfit barátnővel.

Kizárólag TE tagadod, hogy kék az ég, mert ellentétes a világképeddel.


Tehát ez kizárólag a TE valóságod, amiben vergődsz. Egyébként jobb is, hogy nincs és nem is lesz barátnőd (bár marhára nem a magasságod miatt), mert nagyon sajnálnám, hogy ilyen komplex

2018. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
komplexusokat kellene kibítrnia
2018. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
#26 Itt ennél a kérdésnél igen. Máshol mások is vannak, akik nem igazat mondanak.
2018. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Kérdésem alatt pár női vélemény :)

2018. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Rossz a hasonlatod. Az ég kéksége teljesen nyilvánvaló dolog mindenki számára. Max a vakok azok akik konkrétan nem látják.

Az pedig, hogy nem láttál alacsony férfit barátnővel-feleséggel, csak akkor lehetséges, ha nem jársz iskolába, nem dolgozol, ki sem lépsz soha az otthonodból, másokon élősködsz és ezért nem találkozol semmilyen formában idegen emberekkel.

Ha ez nincs így, tehát kimész az utcára, látsz embereket, akkor egyszerűen csak kizárod ezt a látványt, mert te elkönyvelted magadban, hogy alacsony pasiknak nem lehet párja. Ez a te agymenésed semmi több.

2018. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!