Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha magasak az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magasak az elvárásaim, akkor nehezen fogok párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves hetero férfi vagyok és még szűz.

Életemben nem csókolóztam, még nem volt barátnőm,de már ki vagyok éhezve a szerelemre,viszont nagyon magasak az igényeim.

Egyszerűen,ha egy lányt nem látok tökéletesnek,kb le sem szólítom. Lehet,hogy felszínesnek tűnök,de ha együtt vagyok egy nővel,azt akarom,hogy olyan legyen,aki teljes mértékben tetszik. Tehát az arca,testalkata,minden tulajdonsága megfeleljen az elvárásaimnak. És nem tudom,hogy így tudok-e párt találni.

Magamról nem mondanám,hogy hibátlan vagyok,de pl sok jó tulajdonságom van,amivel szerintem minden nőt levennék a lábáról.

Gondoltam rá,hogy interneten kéne ismerkedni,de az olyan "gagyi". Szóval nem tudok mihez kezdeni magammal,leginkább a munkába és edzésbe temetkezem,mert külföldön élek,külön a családomtól,barátaim pedig nincsenek.

Persze mindig gondolkozom,hogy egyszer ráakadok a tökéletes nőre,akivel fülig egymásba szeretünk,és élünk boldogan.

Bár erre nem sok esélyt látok. Nem állítom,hogy nem tudnék lejjebb adni az igényeimből,de akkor nem hinném,hogy boldog lennék. Nincsenek perverzióim,csupán annyi kell,hogy legyen nagyon szép,okos és kedves.

Szóval,mit gondoltok? Soha nem találok magamnak párt,ha nem adok lejjebb az igényeimből?



2018. febr. 7. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

NINCS tökéletes ember, csak olyan van, aki számodra megközelítőleg az, de neki is vannak hibái.


Mik azok a nagy elvárások? Te mit tudsz adni ezekért cserébe?


Az, hogy legyen szép (ez relatív), okos és kedves, ezek nagyon általános dolgok. Ettől sokkal többre van szükség egy kapcsolathoz.


Szóval akkor lehet önző, egoista, tiszteletlen, házisárkány? Ha neked csak annyi kell, hogy legyen szép, okos és kedves?

2018. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy te az álomnőt várod! Sok sikert!
2018. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, 23 évesen már nem a mesékben élnek az emberek.
2018. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Találni még akár találhatsz is, de nem fog sokáig tartani, ilyen valóságtól elrugaszkodott gondolkodásmóddal csúnya meglepetések fognak még érni az életben...
2018. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyi elvarasod legyen amennyit te tudsz nyujtani

Szep vagy okos jo alakod van ?

Nem akkor vidd a feluletes elvarasaidat lefele

2018. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasva a kérdést az a benyomásom, hogy ha még lejjebb adod, akkor sem fog menni.
2018. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A magas elvárásokkal nincs baj, amíg te is meg tudod ugrani őket. Neked viszont nem magasak az elvárásaid, hanem irreálisak. Tipikusan az az ember lehetsz, aki szerint a nők nem szarnak, meg nem finganak (legalábbis a szépek, ugye?), meg piedesztálra emeli őket, aztán persze jön a nagy koppanás. Elég butácska vagy, pláne a korodhoz képest, mint aki burokban él, még egy átlag 16 évesnek is nagyobb realitásérzéke van nálad.
2018. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
No vagyok. Intelligenciat varok el. Messze nem utod meg a lecet.
2018. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos az igényeidet kéne lejjebb adni, mert egyedül fogsz megőszülni. ,,nagyon szép"- kihez/mihez képest? A többi tulajdonság is átlagos. Te mit tudnál nyújtani egy nőnek? Mitől érzed magad különlegesebbnek a többinél?


Kívánom hogy találd meg a boldogságod!

30f

2018. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az igényeidből kell lejjebb adni, hanem első körben meg kéne tanulnod megkülönböztetni az idealizált és a valós emberi tulajdonságokat. Te most a saját idealizált nőképedet keresed a nőkben. De ez az idealizált kép mindig hiányos, torz, ködös. Ha azt hiszed, hogy meg is találod valakiben, hamar csalódni fogsz, mert kiderül, hogy neki "csak" egyszerű emberi tulajdonságai vannak, ami semmiképp sem feleltethető meg az idealizált nőképed tulajdonságaival.

Mihelyt képes leszel ezt megérteni, akkor ezt az egész hülyeséget le tudod rázni magadról, és valódi embereket fogsz keresni, nem álomképeket, amiket soha nem találhatsz meg magadon kívül.

2018. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!