Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha magasak az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magasak az elvárásaim, akkor nehezen fogok párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves hetero férfi vagyok és még szűz.

Életemben nem csókolóztam, még nem volt barátnőm,de már ki vagyok éhezve a szerelemre,viszont nagyon magasak az igényeim.

Egyszerűen,ha egy lányt nem látok tökéletesnek,kb le sem szólítom. Lehet,hogy felszínesnek tűnök,de ha együtt vagyok egy nővel,azt akarom,hogy olyan legyen,aki teljes mértékben tetszik. Tehát az arca,testalkata,minden tulajdonsága megfeleljen az elvárásaimnak. És nem tudom,hogy így tudok-e párt találni.

Magamról nem mondanám,hogy hibátlan vagyok,de pl sok jó tulajdonságom van,amivel szerintem minden nőt levennék a lábáról.

Gondoltam rá,hogy interneten kéne ismerkedni,de az olyan "gagyi". Szóval nem tudok mihez kezdeni magammal,leginkább a munkába és edzésbe temetkezem,mert külföldön élek,külön a családomtól,barátaim pedig nincsenek.

Persze mindig gondolkozom,hogy egyszer ráakadok a tökéletes nőre,akivel fülig egymásba szeretünk,és élünk boldogan.

Bár erre nem sok esélyt látok. Nem állítom,hogy nem tudnék lejjebb adni az igényeimből,de akkor nem hinném,hogy boldog lennék. Nincsenek perverzióim,csupán annyi kell,hogy legyen nagyon szép,okos és kedves.

Szóval,mit gondoltok? Soha nem találok magamnak párt,ha nem adok lejjebb az igényeimből?



2018. febr. 7. 15:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"NINCS tökéletes ember, csak olyan van, aki számodra megközelítőleg az, de neki is vannak hibái."


Akkor majdnem tökéletes.


"Mik azok a nagy elvárások? Te mit tudsz adni ezekért cserébe?"


Amit elvárok: kissé molett alkat. Nagy formás mell/fenék,széles csípő,széles derék,talán egy kis úszógumi,szép szimmetrikus arc,legalább 165 cm magasság,szép bőr. Belsőre pedig aranyos,önzetlen,okos,kedves,empatikus,ne érdekeljék az anyagiak.


Amit nyújtani tudok: 194 cm magas vagyok és 98 kiló,izmos,jóképű,férfias,nincs sok pénzem,szerény körülmények között élek.

Becsületes,együttérző,figyelmes és őszinte vagyok,nem érdekelnek az anyagiak.


"Az, hogy legyen szép (ez relatív), okos és kedves, ezek nagyon általános dolgok. Ettől sokkal többre van szükség egy kapcsolathoz."


Nekem nincs. Egyébként a szépség egyáltalán nem relatív,ez hatalmas hazugság.


"Szóval akkor lehet önző, egoista, tiszteletlen, házisárkány? Ha neked csak annyi kell, hogy legyen szép, okos és kedves?"


Nem,a kedvesség alatt pont arra gondoltam,hogy jó belső tulajdonságai is legyenek.



"Ja hogy te az álomnőt várod! Sok sikert!"


Végülis igen. ;)


"Azt hittem, 23 évesen már nem a mesékben élnek az emberek."


Nem a mesékben élek,csak vannak elvárásaim.


"Találni még akár találhatsz is, de nem fog sokáig tartani, ilyen valóságtól elrugaszkodott gondolkodásmóddal csúnya meglepetések fognak még érni az életben..."


Honnan gondolod,hogy nem fog sokáig tartani?



"Annyi elvarasod legyen amennyit te tudsz nyujtani

Szep vagy okos jo alakod van ?

Nem akkor vidd a feluletes elvarasaidat lefele"


Nálam minden stimmel,ezért magasak az elvárásaim.



"Elolvasva a kérdést az a benyomásom, hogy ha még lejjebb adod, akkor sem fog menni."


Miért?



"A magas elvárásokkal nincs baj, amíg te is meg tudod ugrani őket. Neked viszont nem magasak az elvárásaid, hanem irreálisak. Tipikusan az az ember lehetsz, aki szerint a nők nem szarnak, meg nem finganak (legalábbis a szépek, ugye?), meg piedesztálra emeli őket, aztán persze jön a nagy koppanás. Elég butácska vagy, pláne a korodhoz képest, mint aki burokban él, még egy átlag 16 évesnek is nagyobb realitásérzéke van nálad."


Nem állítom,hogy nem finganak,nem szarnak,a nők sem robotok,pusztán elvárom,hogy külsőre/belsőre teljesen megfeleljen.

A tökéletes nőt pedig már megfogalmaztam az első válaszomban.

Egyébként abban igazad lehet,hogy nincs realitásérzékem,de álmodozni azért szabad.

Bár kérdéses,hogy valóban rám talál-e egy ilyen nő.



"No vagyok. Intelligenciat varok el. Messze nem utod meg a lecet."


Ezt nem tudhatod.

2018. febr. 7. 16:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"

"Elolvasva a kérdést az a benyomásom, hogy ha még lejjebb adod, akkor sem fog menni."


Miért? "


Hogy csak egy okot mondjak:

Ha meg is találod nagy nehezen, nagy sokára az álomvilágodban elképzelt, minden elvárásodnak megfelelő tökéletes nőt, azonnal el fogod szúrni, azt se fogod tudni, hogy szólítsd meg, ha nég egyetlen csókig sem jutottál el 23 évesen.

2018. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Igen, sajnos az igényeidet kéne lejjebb adni, mert egyedül fogsz megőszülni. ,,nagyon szép"- kihez/mihez képest? A többi tulajdonság is átlagos. Te mit tudnál nyújtani egy nőnek? Mitől érzed magad különlegesebbnek a többinél?


Kívánom hogy találd meg a boldogságod!

30f"



És akkor legyek boldogtalan? Mondjuk ígyis-úgyis boldogtalan leszek.

Az igényeimet/tulajdonságaimat leírtam az utánad következő kommentben.

Egyébként köszönöm a jókívánságod!:)


"Nem az igényeidből kell lejjebb adni, hanem első körben meg kéne tanulnod megkülönböztetni az idealizált és a valós emberi tulajdonságokat. Te most a saját idealizált nőképedet keresed a nőkben. De ez az idealizált kép mindig hiányos, torz, ködös. Ha azt hiszed, hogy meg is találod valakiben, hamar csalódni fogsz, mert kiderül, hogy neki "csak" egyszerű emberi tulajdonságai vannak, ami semmiképp sem feleltethető meg az idealizált nőképed tulajdonságaival.

Mihelyt képes leszel ezt megérteni, akkor ezt az egész hülyeséget le tudod rázni magadról, és valódi embereket fogsz keresni, nem álomképeket, amiket soha nem találhatsz meg magadon kívül."


Szerinted ennyire emberfelettiek az elvárásaim,hogy senkiben nem találhatom meg? Szép,molett nő,ha nem is sok,de azért van pár. Az,hogy én minden nőnek főnyeremény lennék magától értetődő. De nem tudom hol találhatnék ilyen nőket,akik megfelelnek.

Az álomképem pedig nem annyira álomkép,régen ismertem egy lányt,aki teljesen megfelelt az elvárásaimnak,viszont ő semmibe vett engem,szóval kiesett.

2018. febr. 7. 17:31
 14/17 A kérdező kommentje:

""Elolvasva a kérdést az a benyomásom, hogy ha még lejjebb adod, akkor sem fog menni."


Miért? "


Hogy csak egy okot mondjak:

Ha meg is találod nagy nehezen, nagy sokára az álomvilágodban elképzelt, minden elvárásodnak megfelelő tökéletes nőt, azonnal el fogod szúrni, azt se fogod tudni, hogy szólítsd meg, ha nég egyetlen csókig sem jutottál el 23 évesen."


Van elég önbizalmam,meg aztán ráérek gyakorolni más nőkön.

2018. febr. 7. 17:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Nehezen. De ha találsz, az nagyon megéri.:)

Vannak azok az elvárások, amik nagyon fölöslegesek és inkább csak azt eredményezik, hogy az ember a büdös életben nem lesz párkapcsolatban. És sok klassz embert szűr ki általuk indokolatlanul. Jól kell megválogatni, hogy mit miért tartasz kritériumnak és mi az, ami teljesen hülyeség és nélküle is boldog lennél.


Nekem is időbe telt. Most van egy bitang erős szűrőm, párválasztás és barátkozás terén is. Az ember azt mondaná, hogy alig felelnek meg ennek és nem is tévedne sokat. De bsszus, mióta használom, olyan kiegyensúlyozott, boldog életet élek, hogy sosem hittem volna, hogy ez annyit számít. Párkapcsolatra alkalmas embert 4-5 évente találok, abból sem biztos, hogy lesz valami. Barátokat kicsit gyakrabban, csak és kizárólag velük tartom a kapcsolatot, a többiekkel csak a távolságot.:D De sokkal jobb ez így.


Nyilván ehhez az kell, hogy az ember érezze, nem szorul rá senkire, illetve jól meglegyen egyedül is...


De ja, megéri. Nagyon-nagyon-nagyon megéri. Megkímél az idegeskedéstől és sok csalódástól, de főleg a kukába való emberekre pazarolt időtől.

2018. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9-s vagyok! Úgy gondolom, mindenkinek megvan a párja a világban. Ez alól te sem vagy/lehetsz kivétel :) Én se tudom, az enyém hol van, lehet egy másik városba, országba, vagy épp 2 házzal leljebb... Találd meg, és légy boldog!
2018. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Egyébként a szépség egyáltalán nem relatív, ez hatalmas hazugság.". Egyáltalán nem hazugság, ez inkább tény.
2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!