Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg felszínes lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felszínes lennék, amiért 175 alatti pasikkal elvből nem ismerkedek?

Figyelt kérdés

Egyetemista 162 centis lány vagyok. Régebben voltak alacsonyabb pasijaim (velük is azért jöttem össze, mert jóképűek voltak), de már jó ideje szigorúan min. 175 (de lehetőleg inkább 180) fölötti pasikkal randizok. Nem tudom mennyire van köze hozzá, de mindegyik alacsonyabb exem nagyon rossz volt az ágyban (értsd.: kicsi volt a pénisze) és ezen a téren a magas férfiakkal sosem lőttem mellé, mert mindegyiknek nagy volt és most lehet szapulni, de nekem ez igenis fontos szempont egy kapcsolatban, mert eddig mindig csak az átlagnál nagyobb méretet élveztem csak. Az sem utolsó szempont, hogy a magasabb pasikhoz sokkal érzékibb odabújni, míg az alacsony exeim mellett már a kezdetektől volt valamiféle feszélyezett érzésem és nevetségesnek éreztem magamat. Jelenleg szingli vagyok - már lassan fél éve -

és a barátnőimtől folyamatosan megkapom, hogy miért fontos nekem a magasság meg hogy egy idealizált szexisten latin macsóra vágyok (pedig ez nem igaz) és már a fentieket is elmondtam nekik, ami miatt csak hüledeztek. Mondjuk az ő esetükben tökéletesen igaz a "bort iszik, vizet prédikál" mondás, hiszen mindegyikőjüknek +185 magas jóképű, sportos pasija van miközben egyik sincs 170 fölött, szóval ennyi erővel nekik sem lenne indokolt. De már a rokonoktól is megkaptam a válogatós szöveget mire néhányuk felszínesnek bélyegzett. Nem tehetek róla, ha rosszul vagyok a kisemberektől, akik sosem tudtak még csak kielégíteni sem, nemhogy komoly érzelmi kapcsolatot nyújtani. Légyszi normális hangvételű kommenteket írjatok, elnézést ha esetleg a nyers őszinte véleményemmel valakit megbántottam, de remélem kapok néhány objektív releváns választ. Köszi!



2018. febr. 9. 22:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
67%

"és nevetségesnek éreztem magamat"


Joggal :)

2018. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem ezt a kérdést kellene feltenni, hanem azt, hogy mit tehetnél annak érdekében, hogy feldolgozd a rossz tapasztalataidat?


Egy nagyon irreleváns szempont mentén választasz párt, ami nagyon sokszor félrevezető lehet. Egy barátnőm ugyanilyen volt, sorozatosan csalódott bizonyos férfiakban, ő is párhuzamot vont egy random tulajdonságukkal és utána mindig olyat keresett direkt, aki véletlenül sem hasonlított ahhoz, ami addig volt. Persze, az ízlésünket a jó és rossz emlékek folyamatosan formálják tudattalan szinten, ez természetes, nem csak a párválasztásban... De azt nem szabadna hagyni, hogy valakit elvből elutasíts emiatt.


Innen nézve legalábbis úgy tűnik nekem, mintha nagyon nem lenne tudatos/kontrollált ez a párválasztósdi és ezzel nem a felszínesség a fő probléma és nem is feltétlenül az, hogy valakit kirostálsz, aki értékes lenne. Nyilván az is. Az a baj ezzel, hogy azáltal, hogy a magasságot jó és rossz mentén választod szét 175-180 centi környékén, hajlamos leszel túlidealizálni is. Ez pedig abból a szempontból veszélyes, hogy nem veszed észre a másikban azokat a sokkal rosszabb tulajdonságokat és buktatókat, amiket észre kellene venned, különben az a kapcsolat sem lesz jó... Legalábbis innen nézve ez annyira központi tulajdonság lett neked, hogy hajlamos lehetsz sok más tényezőt figyelembe sem venni, amiért később akár nagyobb árat is fizethetsz. A barátnőm is elég elvakultan választott magának párt ebben a pálfordulós időszakában és észre sem vette, hogy mennyit árt neki az újdonsült párja, vagy hogy milyen rossz kapcsolatban van... Szerencsére megjött az esze, de szívott azzal a farokkal másfél évet, közben magát győzködve, hogy vele minden jobb és ezek apróságok.

2018. febr. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%

Hát.. Igazából tökmindegy, hogy felszínes vagy-e vagy sem, igazából neked lesz e miatt nehezebb egy normális srácot, aki megfelel.

Amivel nálam elástad magad, az ez a mondat: ,,Nem tehetek róla, ha rosszul vagyok a kisemberektől, akik sosem tudtak még csak kielégíteni sem, nemhogy komoly érzelmi kapcsolatot nyújtani."

Sőt. Sok ember jobban is jár, hogy nincs 18x cm, így legalább megkímélik magukat a magadfajtáktól.

(Milyen jó dolog is az általánosítás, nem?)

2018. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínesség ez, hanem szimplán hülyeség. 175 alatti férfiakból is van nagyfarkú, ha ez annyira fontos.
2018. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%

Ugyis le leszek pontozva, mert itt mindenki csak a bensot nezo szentember, de en 174 centis nokent szoba sem allnek 181-2 centi alatt ferfival. Nem veletlen mondjak, hogy a Ferfi 180-tol kezdodik. Eletemben egyszer adtam eselyt egy nalam alacsonyabb, alacsony sracnak, hat... koszonom, nem kerek tobbet az akaratlan gornyedestol, meg abbol az erzesbol, amikor kb. egy dromedarnak erzed magad, amikor setaltok, es le kell nezned a sajat parodra... instant megoli minden fele erzett vonzalmat, aminek a ferfiassagbol kellene erednie.

Aki meg nem igy akar valogatni, akinek meg ez nem szempont, engem speciel nem erdekel. Csak azt nem szoktam erteni, hogyha en meg tudom tenni, hogy nem szolok be masoknak a preferenciak miatt, akkor masnak ez miert nehez, sot lehetetlen... ennyi erovel az is rossz, felszines ember, akinek nem tetszik a szoke haj? Vagy a kreol bor? A magassag is csak pont egy ilyen tulajdonsag...

2018. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
29%

#25

Ugye érzed a különbséget a 174 és a 12-vel kevesebb 162 centi közt?

2018. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálod a párod, akkor nincs ezzel gond.

Azért te az átlagtól alacsonyabb lány vagy. Szerintem arról van szó, hogy a tudatalattid magas utódokat szeretne. És ehhez magas férfi kell:)

Egy csomó magas férfi bevállal pici lányokat feleségnek, ha amúgy tetszik nekik.

2018. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
32%

Nem

A sok kisnövésűvel meg ne foglalkozz

2018. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
6%

Nekem az eddigi párjaimból a legnagyobb intim mérettel a 165 cm magas exem rendelkezett, a legkisebbel pedig egy 180+os srác.

A kérdésre a válasz: igen, felszínes is vagy és buta is, mert általánosítasz. Nincs azzal baj, ha a magas srácok vonzanak, de az a vergődés amit itt előadsz, már szánalmas.

Azon kívül normális gondolkodású embernél nincs vizet prédikál és bort iszik, én is adok esélyt alacsony srácoknak, mint az exem, most egy nála 10 centivel magasabb pasival vagyok, aki neked talán szintén alacsony, és voltam már 180+os pasival is. Tehát amikor a magassal voltam, mondhattad volna hogy vizet prédikálok és bort iszom, valójában meg nem a magasság alapján válogatok. Vagyis kettő közül nem a magasság fog dönteni, hanem egyéb tényezők.

2018. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem az eddigi párjaimból a legnagyobb intim mérettel a 165 cm magas exem rendelkezett, a legkisebbel pedig egy 180+os srác."


Szinte gondoltuk.

Gondolom a szex is a legkisebbel volt a legjobb.

Azóta vadászod őket.

Sőt a barátnőidnek is ez a tapasztalata.

2018. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!