Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg felszínes lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felszínes lennék, amiért 175 alatti pasikkal elvből nem ismerkedek?

Figyelt kérdés

Egyetemista 162 centis lány vagyok. Régebben voltak alacsonyabb pasijaim (velük is azért jöttem össze, mert jóképűek voltak), de már jó ideje szigorúan min. 175 (de lehetőleg inkább 180) fölötti pasikkal randizok. Nem tudom mennyire van köze hozzá, de mindegyik alacsonyabb exem nagyon rossz volt az ágyban (értsd.: kicsi volt a pénisze) és ezen a téren a magas férfiakkal sosem lőttem mellé, mert mindegyiknek nagy volt és most lehet szapulni, de nekem ez igenis fontos szempont egy kapcsolatban, mert eddig mindig csak az átlagnál nagyobb méretet élveztem csak. Az sem utolsó szempont, hogy a magasabb pasikhoz sokkal érzékibb odabújni, míg az alacsony exeim mellett már a kezdetektől volt valamiféle feszélyezett érzésem és nevetségesnek éreztem magamat. Jelenleg szingli vagyok - már lassan fél éve -

és a barátnőimtől folyamatosan megkapom, hogy miért fontos nekem a magasság meg hogy egy idealizált szexisten latin macsóra vágyok (pedig ez nem igaz) és már a fentieket is elmondtam nekik, ami miatt csak hüledeztek. Mondjuk az ő esetükben tökéletesen igaz a "bort iszik, vizet prédikál" mondás, hiszen mindegyikőjüknek +185 magas jóképű, sportos pasija van miközben egyik sincs 170 fölött, szóval ennyi erővel nekik sem lenne indokolt. De már a rokonoktól is megkaptam a válogatós szöveget mire néhányuk felszínesnek bélyegzett. Nem tehetek róla, ha rosszul vagyok a kisemberektől, akik sosem tudtak még csak kielégíteni sem, nemhogy komoly érzelmi kapcsolatot nyújtani. Légyszi normális hangvételű kommenteket írjatok, elnézést ha esetleg a nyers őszinte véleményemmel valakit megbántottam, de remélem kapok néhány objektív releváns választ. Köszi!



2018. febr. 9. 22:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én is mindig azt hittem, hogy SOHA nem állnék le olyan pasival aki nem magasabb nálam (164 cm vagyok), most meg természetesen egy olyan srác tetszik, aki kicsit még alacsonyabb is! :D Mondjuk fogalmam sincs mekkora lehet intim tájékon, de baromira nem is érdekel - nem tudom elképzelni, hogy rossz lenne vele, mert nagyon vonzódom hozzá. "Sajnos" megtudtam, hogy van párja, szóval valószínűleg sosem fogom megtudni mi az "igazság". :) Ezt csak azért írtam le, mert ez az "ideál"-dolog valószínűleg addig működik, amíg nincsenek érzelmeid. Ha valakiben ténylegesen megfog valami, akkor le fogod tojni hány centi!
2018. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

1) ez a te ízlésed, rólad szól, senki sem szólhat bele, mert csak rád tartozik függetlenül, attól, hogy

2) igen, ez felszínesség - lehet róla vitatkozni, indokolni, de akkor is felszínesség

3) ha 162 centivel csak 180 feletti férfi jöhet kizárólag számításba, akkor neked van valamilyen komplexusod

2018. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
78%
Van benne valami, mert az alacsony exeimmel nekem is mind rossz volt a szex, kisfarkúak is voltak. A magasakkal meg isteni, nagy is volt nekik. Én is 162 centi vagyok, a vőlegényem 187 centi és minden rendben vele :) De lehet nálad az a baj, hogy híreszteled a nézeteid. Annyira azért nem kéne. Én is rájöttem, hogy mi a baj, mire lenne szükségem, és úgy is választottam, mindenféle körülményeskedés nélkül, nem is piszkált érte senki se. 26/N
2018. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
13%

A szex élvezete főleg fejben dől el.

Szóval nem azért volt rossz az alacsonyabb pasikkal a szex merthogy kisebb lenne nekik (ekkora baromságot is ritkán olvasni), hanem mert ti vagytok túl frusztráltak merthogy "juj, alacsonyabb pasival csinálom". Tehát a hiba inkább a ti készüléketekben van csajok.

2018. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
"A szex élvezete főleg fejben dől el." - Igen, ha egyedül csinálod, ha már legalább ketten vagytok, akkor ez mindkét félen múlik, ugyanis nem arról szól, hogy én kielégítem magamat, hanem azért mindkét félnek élveznie kellene, oda kell figyelni egymásra, nem szabad olyat ráerőltetni a másikra, amit az nem akar, nem élvez, és arra kell törekedni, hogy mindkét félnek jó legyen. Ha ez nincs meg, akkor meg lehet próbálni megbeszélni, és egy párkapcsolatban meg is kell, ha meg továbbra sem megy, ki kell találni, mivel lehet segíteni ezen a problémán, ha pedig az egyik fél annyira önző, hogy a másik nem is érdekli, csak a saját élvezete, akkor a kapcsolat kuka.
2018. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

"A szex élvezete főleg fejben dől el."


Ekkora hülyeséget rég olvastam. Persze..., nyilván fejben dől el, hogy a kis 15 centis vékony cingár péniszét min. 18 hosszúnak és érzéki vastagnak érezzem.

2018. febr. 10. 22:00
 37/39 anonim ***** válasza:
Jól van kis troll, legközelebb valami fantáziadúsabbat légyszi,
2018. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
#37: Nagyon sajnállak a kis tévképzeteid miatt. Akivel egyedül baj lehet az te vagy. Nyilván te is egy komplexusos kis hobbit vagy, de nem baj, van akivel normálisan szót lehet érteni privátban pl veled ellentétben. A többi kommentelőnek viszont köszönöm, hogy a véleményét leírta. Mások is nyugodtan írhatnak még.
2018. febr. 10. 22:10
 39/39 anonim ***** válasza:
65%
175 vagyok, a hossza átlagos, de vastagabb az átlagnál... És imádják. A hosszúság fost se számít az leső 4 cm után. :D
2018. febr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!