Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ismerkedési kényszer van a férfiak részéről hogy a nők már mindenre azt gondolják hogy a férfi ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
Tegnap vonaton utaztam, egy átlagosnál talán kicsit csinosabb nővel utaztam. Nagy bőrönddel volt, leszállásnál segíteni akartam neki. Erre elkezdte hogy köszi, de bocsi van barátom, nem ismerkedem....(Tényleg nem akartam ismerkedni vele)
2018. febr. 12. 17:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyire nem vagyok paranoid, mint ez a nő, de amúgy igen, ennyire ismerkedési kényszer van. Komolyan, nem egyszer történt ilyen, hogy elbambulok egy férfi irányába egy fél másodpercnél tovább, és máris azt hiszi, hogy azért néztem oda, mert annyira kellene a farka. Arról nem is beszélve, hogy sok kívülről tök normálisnak tűnő, átlagos srác az idős nénit fellöki a metróban, hogy segíthessen egy luxy cicuska egy db zarás zacskóját cipelni.
2018. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!