Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ismerkedési kényszer van a férfiak részéről hogy a nők már mindenre azt gondolják hogy a férfi ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
Tegnap vonaton utaztam, egy átlagosnál talán kicsit csinosabb nővel utaztam. Nagy bőrönddel volt, leszállásnál segíteni akartam neki. Erre elkezdte hogy köszi, de bocsi van barátom, nem ismerkedem....(Tényleg nem akartam ismerkedni vele)
2018. febr. 12. 17:59
1 2 3
 11/21 Lazy Lover ***** válasza:
32%
igen! múltkor megkérdezztem 1 csajt a megállóba hogy szia nem tudod mikor jön a busz? bocsi de van barátom! nem azt kérdezztem.... ha nem azt hogy mikor jön a busz...
2018. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
#10: trollkodásról hallottál már? Vagy számodra az érv egy vitában, hogy "de hát vki írta egy anonim fórumon"?
2018. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted senki nem csinálja seggnézésért? Nem egy írta, több.


11-es, buszmenetrendről nem hallottál még?

2018. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem a csajnak volt igaza, kéretlenül segíteni a mai világban gyanús, és biztos az jutott eszébe, hogy most biztos megragadod a lehetőséget és a segítségért cserébe ismerkedést akarsz majd provokálni, és ettől megijedt.

Amúgy hozzá teszem, hogy mégis minek akartál neki segíteni udvarias bogárka? Csak nem azért mert tényleg valahogy ismerkedni akartál vele? Én sosem szoktam csak úgy kérdetlenül segíteni valakinek, pedig vonaton engem is csicskáztatnak a lányok meg a nyuggerek, hogy így meg úgy segítsek neki feltenni, levenni, leadni a nehéz bőröndjét. Segítsen a phaszom már. Erőltesse meg magát, ha nem lennék itt, akkor is felvarázsolná valahogy a cuccát, de mivel itt vagyok én, csicskáztathat engem mert férfi vagyok... naná. Egyszer beszóltam egy csajnak, amikor csicskáztatott, hogy menni fog az magadnak is, nézett is nagyot :D

2018. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

A lány részéről valóban bunkóság volt ez, viszont azt elismerem, hogy jóformán én vagyok lebäszva azért, mert egy kedves, barátságos/segítőkész gesztust barátságos/segítőkész gesztusnak értelmeztem, mert hogy merem azt feltételezni, hogy egy férfi nem azért jófej velem, mert pinàt akar vagy összejönni velem...


Szóval valahol igaz. És sajnos sokszor az én embertársi szeretetemet is flörtnek veszik, meg kikezdenek velem, mert "én adtam a jelet"... Szóval már inkább nem is foglalkozom senkivel.

2018. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Lazy Lover ***** válasza:
39%
ne hogy már én legyek a s**gg fej mert meg mertem kérdezzni 1 csitrit hogy mikor jön a busz....
2018. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

# 4: Ilyet csak a gyökerek mondanak, és azért van még aki nem gyökér.


Én szoktam néhanapján segíteni bőröndcipelésben, tartom az ajtót, átadom a helyem az időseknek, de eddig még nem volt soha rossz kimenetele. Kedvesen megköszönték és mindenki ment a maga dolgára. Szóval szerintem még bőven nem tartunk ott, hogy az lenne az általános, hogy nyomulásnak vennék.

2018. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

A legrejtélyesebb paradoxon, hogy a nők panaszkodnak, hogy nem próbálkozik náluk senki, de közben még egy egyszerű dologból is kihozzák, hogy az illető felakarta őket szedni.

Azt külön érdemes megnézni, hogyha egy helyes vagy jó kiállású pasi segít, akkor hirtelen nem jut eszébe a lányoknak, hogy van barátjuk. Volt, hogy segítettem egy lánynak cuccot felrakni a buszra, mellém ült. Dumáltunk, aztán elakarta kérni az út végén a számom. Közöltem, hogy van barátnőm. Ha láttátok volna azt a fejet... És szegényke nem is tudta, hogy én ismerem futólag a pasiját.

2018. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
#18: ilyen nekem is volt, csak nekem FB-elérhetőségemet akarta a csaj. Mondtam, h bocs, az, h segítek a táskáddal, nem jelenti azt, h FB-on fogunk beszélgetni :D
2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%

Mert a segítség olyan ritka a MÁV-on, hogy már gyanús. Minden nap azzal utazok, szerintem én már többször segítettem idős embereknek le- és felpakolni, mint egyes "férfiak". Babakocsitól szerintem frászt kapnak, elvégre 3 lépcsőfok van némely vonatokon!

Képesek azt is fapofával végignézni, ahogy egy csaj 5x meglendíti a bőröndjét, mégse képes feltenni, talán 1-2 "lovag" van. Ilyenkor már én állok fel, hogy ő emeli az egyik oldalát, én a másikat.

Múltkor én rugdostam már arrébb egy bőröndöt, kék flirt vonat, betette az én lábamhoz, hogy nehéz, ő nem tudja feltenni, ő meg átment a másik oldalra egy 4 ülőhelyes helyre (ahol szintén ugyanígy fért volna el). Előző megállónál megkértem, hogy ki tudná-e húzni egy kicsit, mert nem férek ki a 2 ülés közt. Kiröhögött, és élvezettel nézte, hogy meg se bírom emelni azt a sz.rt. Végül elkezdtem rugdosni és kiesett oldalra. Átléptem és leszálltam, miközben ő mögöttem őrjöngött, hogy hozzányúltam a cuccához!

Ilyenek a 21. századi úriemberek.

2018. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!