Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egyedülállóként boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyedülállóként boldog teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Akár merre nézek mindenhol boldog/boldogtalan párkapcsolatban lévő embereket látok s olykor bele gondolok milyen jó lenne ha lenne az életemben valaki akinek fontos lennék és szeretne. De arra jutok hogy nem tudom magam elkébzelni boldog pátkopcsolatban. Még sose volt komoly kapcsolatom, tini szerelem volt de én jöttem ki belőle rosszul. Úgy érzem, hogy nem vagyok elég szerethető s hogy nem tudnék megfelelni senkinek pedig magammal teljes mértékben meg vagyok elégedve humor, önbizalim is van. Talán a párkapcsolat nem való mindenkinek? Nagyon régóta egyedül vagyok hozzá szoktam a magányhoz. Persze sokszor hallom hogy majd amikor nem számítok rá vki betoppan az életembe. Félek hogy abból is csalódás lesz, mert a mai világban mindenki megcsal mindenkit fűvel fával s akkor inkább maradnék egyedül mint hogy megcsaljanak. Lassan beletörődtem hogy egyedülállóan fogok élni s az érdekelne hogy milyen is az? Lehet sz ember egyedül is boldog? Milyen egyedül élni? 20/F Tudom fiatal vagyok még csak olykor elmerengek és depresszióba esek.

2018. febr. 15. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, lehet boldog teljes életet élni egyedül is. Persze ez a boldogság inkább nyugalmat és szervezettséget jelent, meg hogy nincs őrült dráma és sírás rívás és állandó megfelelési kényszer.


A boldog egyedülállókat úgy hívják, hogy "a maguk útját járó férfiak".

2018. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudod, ha megszokod, hogy mindennel magadra maradsz, egy idő után már elfogadod az egyedüllétet is, és megtalálod magad, és az örömöket ebben a helyzetben. Én már eljutottam ide.


33N

2018. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Lehet sz ember egyedül is boldog? Milyen egyedül élni? "


-Mér ne lehetne felfogás kérdése.

-Valakinek a mennyország v kinek maga a pokol.


Nem lehet általánosítani. Én meg akármerre nézek csak szar kapcsolatokat látok. Mindenki váltaik gebaszpok vannak kollégáim körében is, rokonoknál...


Keress hobbit.

2018. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenki válik.


A f.... nak nincs szerkesztés.

2018. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!