Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok nő saját bevallása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok nő saját bevallása szerint nem aranyásó, hanem önmaga teremti elő saját megélhetését, akkor mégis miért fontos nekik, hogy egy férfi mennyit keres?

Figyelt kérdés
Ez egy hatalmas ellentmondás, amit egyetlenegy nő sem tud értelmesen megmagyarázni, csak hablatyolnak összevissza.Ismerkedésnél kivétel nélkül(!) minden nőt érdekelt ideáig a keresetem, és azonnal lekoptak, amint megtudták, hogy nem milliókat keresek, és nem vagyok vállalkozó. Most akkor hogy is van ez, hogy a nők nem a pénzre hajtanak? Lehet hogy mégis?...

2018. febr. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
89%

Legalább a fogalmakkal legyél tisztában, könyörgöm-,-. “Aranyásó”, ezt általában azokra mondják, akik gazdag pasival akarják eltartani magukat, semmit sem csinálni, csak élvezkedni a férfi vagyonán.

Nem dolgozó nõkre, akik ellenszenveznek a munkanélküli lúzerekkel.

Elõbb fogalmazd meg értelmesen a kérdésed, fogalmi zavarok nélkül, azután várj választ-,-

Azt meg nem tudom, hogy neked milyen nõkkel van dolgod, az csak a saját ízléseden múlik. Azt nem hiszem, hogy az összes nõvel randiztál eddig, de hagyjuk.


Amúgy honnan tudod, hogy a keresedet miatt léptek le, õk mondták? Lehet azért, mert simán ellenszenves vagy nekik más okokból.

2018. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
84%
Mit siránkoztok, basszus? Menjetek el dolgozni inkább.
2018. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
16%

#41: Nem egészen. Az aranyásót azokra is használják, akik anyagias dolgok alapján választanak párt.


#41: Egyetem mellett dolgozom. Egyéb kérdés? Álljunk már le azzal a debil szöveggel, hogy aki elmondja a véleményét, az siránkozik. Te mit siránkozol itt?

2018. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
#42*
2018. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek a hetessel, annyi különbséggel, hogy nem akarok gyereket és nem ragaszkodom ahhoz, hogy annyit keressen, mint én, amennyiben ambíciózus, képzi magát és nem csak poshad a langyos szarban mindenki mást hibáztatva. Amikor még csak jártunk a férjemmel, háromszor annyit kerestem, mint ő, de ő tanult és küzdött és mostanra annyit keres, mint én. Egyébként igen, jól keresek, projekmenedzser vagyok egy nagy multinál. Igaz, most külföldön, de már Magyarországon is baromi jól kerestem vele. Elég szánalmas, hogy ez számodra elképzelhetetlen.
2018. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
91%
Volt ugyan szülői segítségem az elindulásban (lakásvásárlás), de én is tanultam és nyelveket beszélek, így van mit felmutatnom munka terén, ami a fizetésemen is meglátszik. Vannak igényeim és egy költséges hobbim, így egyértelmű, hogy hasonló gondolkodású embert "kerestem", nem pedig egy örökké rinyáló lúzert.
2018. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
78%
Mindig is az pénzen volt a hangsúly, ha elég sok van, akkor kilóra veszel egy nőt. :)
2018. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
19%

Azért kedves kérdező, mert a nők legnagyobb része egy álsz*nt, képm*tató, hazug r*b@nc. Elhiheted nekem, hogy az összes azt lesi titkon mennyi lóvéd van, vajon mennyit szánsz majd rá, veszel e ajándékot neki stb. Számító p*cs@ az összes, de ezt te is tudod jól, minek teszel fel ide ilyen kérdést, amikor egyértelmű rá a válasz ? :) Netes ismerkedésnél legkésőbb harmadik kérdés a mivel foglalkozol?! :D Naná, hogy egyből kalkulálni akarnak, hogy vajon akkor mennyit kereshetsz, mennyi hasznuk származhat a kapcsolatból. :) Elsődleges céljuk az ismerkedésnél az anyagiak kipuhatolózása, figyeljétek csak meg férfitársaim, ha alaposan tanulmányoztok egy ismerkedést, nagyon nagy százalékban így lesz! A férfiak többségét egy nőben legalább maga a fizikai nő hozza lázba, biológiai értelemben, még ha csak d*gn* is akarnak, de akkor se a pénzen rugóznak, ami szerintem undorító a nőkben. Jöttök itt a k*mu biztonságérzet, meg jajj a gyerekem igényeit tartom szem előtt stb baromságokkal, ez mögé bújtatva a valódi okot, hogy igenis szeretnétek a párotok pénzén habzsi-dőzsizni és talán cserébe lesz olyan este a héten amikor nem fog fájni a fejetek! :) Ha a gyereket meg tudtad szülni akkor tartsd is el, ne egy bal*kot akarj keresni, akivel finanszíroztathatod a por*ntyod jövőjét..... Én amondó vagyok, hogy annak a férfinak akinek van esze, nem hagyja magát lehúzni és kihasználni, pont ellenkezőleg, ő használja ki a nőt érzelmileg-testileg és végig törekszik arra, hogy ő legyen nyeregben! :) Amennyiben ez nem pálya a nőnek, lapát.... Anyagiakban csak keveset érdemes szánni a nőre, apróságok, persze csak a sz*xért... Sajna ingyen p*nc* nem igen van..... Lehet kövezni, de akkor is k*r*a nagy igazságokat írtam most le és ezt az összes férfi tudja akinek van egy kis esze! Sose nősülj meg!


29/F ( különösen jóképű férfi:) )

2018. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
38%
48-as nem tud olyan jóképű lenni, ami kicsit is ellensúlyozná gyökérségét.
2018. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
7%

#48:

Teljes mértékben igazat adok neked.

A nők csak szexre meg szülésre jók, minden másra alkalmatlanok. Használni kell őket, aztán eldobni.

2018. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!