Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok nő saját bevallása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok nő saját bevallása szerint nem aranyásó, hanem önmaga teremti elő saját megélhetését, akkor mégis miért fontos nekik, hogy egy férfi mennyit keres?

Figyelt kérdés
Ez egy hatalmas ellentmondás, amit egyetlenegy nő sem tud értelmesen megmagyarázni, csak hablatyolnak összevissza.Ismerkedésnél kivétel nélkül(!) minden nőt érdekelt ideáig a keresetem, és azonnal lekoptak, amint megtudták, hogy nem milliókat keresek, és nem vagyok vállalkozó. Most akkor hogy is van ez, hogy a nők nem a pénzre hajtanak? Lehet hogy mégis?...

2018. febr. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

"Miért jár könnyen, én jól keresek."


Magyarországon mivel tudsz te olyan jól keresni? El tudom képzelni...

2018. febr. 26. 16:03
 12/55 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, nálam egy férfi sem tudta elérni, hogy "hablatyoljak", olyan viszont volt, hogy valaki olyan h.ülye mint a föld, ezért nem érti meg, amit mondok.

Nem érdekel, ha valaki nem keres milliókat, de ne legyen egy full csóró, jövőkép nélküli szerencsétlen, akit kb. nekem kell eltartanom és nem tudunk elmenni sehová sem kb.

Olyan nehéz felfogni? Volt csóró barátom, és folyamatosan még én voltam megszégyenítve, meg persze a családom, amiért jól élünk, mert emiatt van az ő régete kizsákmányolva, meg a szellemi munkánk nem munka...stb., ha meg vettem valamit a jelenlétében, akkor püffögött, hogy milyen drága, meg ilyenek. Bocs, de nekem erre nincs szükségem.

Van egy diplomás, hozzám hasonlóan aránylag jól kereső párom, és tökéletesen megvagyunk.

2018. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
71%
Legyél vállalkozó! Mi tart vissza? Elmúltál 18, cselekvőképes magyar állampolgár vagy: hajrá! Egyből tapadni fognak rád a csajok.
2018. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
93%
Mert számít, hogy keressen annyit, hogy tudjunk együtt tervezni. Nem az ő pénzéből, hanem kettőnkéből. Én is keresek, ő neki is legyen egy stabil keresete, mert nem 20 évesek vagyunk, nincs szülő, aki a háttérből támogasson, tehát kettőnknek kell együtt elindulni a közös életbe. Ketten már ki lehet fizetni itthon is egy albérletet vagy akár lakástakarékokat összevonva hitellel saját lakást, ha ott tart a kapcsolat. Ez nekem egyedül nem megy, de ketten már a fizetésünkből megoldható. Ehhez viszont az is kell, hogy a másiknak is legyen fizetése. Ha gyerekben is gondolkodunk, akkor pedig azzal is számolni kell, hogy a terhesség, szülés után az én fizetésem kiesik plusz ugye a gyerek dolgai, tehát ott már az sem árt, ha félretudunk tenni.
2018. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
22%

#14:

Vállalkozó legyen? Jó vicc. Annyi járuláékt, adót meg mit tudom én mit kell fizetni, hogy nem érni meg egyszerűen.

2018. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
80%
16# Erdekes, megis egy rakas jol mukodo vallalkozas letezik Magyarorszagon, es akiket ismerek, senki nem ehezik.
2018. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Itt irjátok többen is, hogy jól kerestek, de az egyikőtök sem irja le, hogy hol dolgozik, mivel tud jól keresni. Kicsit sem fura, mondhatom...
2018. febr. 26. 16:16
 18/55 anonim ***** válasza:
16%

#16:

Biztos volt kezdőútökéjük. Ha lenne, én is csinálnék valamilyen vállalkozást.

2018. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
96%

>CSAK a kereset a fontos

>a kereset IS fontos


Érted a kettő között a különbséget?

2018. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Ennek 2 oka van, bàr csak picit kéne gondolkodni és magadtól is ràjönnél.


1. Nem mindegy mennyit keres a màsik fél mert senki nem akarja, hogy a pàrja rajta élősködjön. Èn sem óhajtok pasit eltartani.

2. Aki gyereket tervez valamikor a jövőben, és ezt felelősségteljesen, nem a nyomorba akarja, és nem hónapról hónapra vegetàlva akarja, annak szàmít. Ugyanis az életük is, és a gyerek is közös, tehàt a körülményeket normàl esetben együtt teremtik meg a pàrok. A gyerekvàllalàs pedig igenis rengeteg pénzbe kerül, tetszik vagy sem. ( Màr maga a megélhetés is) Màr ha az ember normàl, minőségi életet szàn az utódjànak, nem teszkós parizert.

Mi pl gyereket nem tervezünk egyàltalàn a férjemmel, de ettől még nem lennék az eltartója sem.

Egy ember Keressen annyit amiből meg tud élni, és félre tud tenni. Ennyi az igényem, és soha nem adtam le belőle. Nem is volt probléma.

2018. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!