Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok nő saját bevallása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok nő saját bevallása szerint nem aranyásó, hanem önmaga teremti elő saját megélhetését, akkor mégis miért fontos nekik, hogy egy férfi mennyit keres?

Figyelt kérdés
Ez egy hatalmas ellentmondás, amit egyetlenegy nő sem tud értelmesen megmagyarázni, csak hablatyolnak összevissza.Ismerkedésnél kivétel nélkül(!) minden nőt érdekelt ideáig a keresetem, és azonnal lekoptak, amint megtudták, hogy nem milliókat keresek, és nem vagyok vállalkozó. Most akkor hogy is van ez, hogy a nők nem a pénzre hajtanak? Lehet hogy mégis?...

2018. febr. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
2%
Nettó 300 ezres fizu alatt nincs csajozás, srácok. És az sem árt, ha minimum műszakvezető vagy.
2018. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
0%
NIncs semmilyen lehetőségem, mionmden tanfolyan nagyon drága.
2018. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
14%
Az igaz,hogy tanulni kéne, ott van midenki előtt a lehetőség,de van akinek nehezen megy a tanulás, nekem változó volt, a másik dolog meg az,ha az ember valamire való szakmát szeretne elsajátítani ahhoz inkább a reál tárgyakhoz kell érteni,márpedig azt nem lehet bemagolni,vagy értjük vagy nem. Én ott csesztem el annak idején,hogy megbuktam számtech műszerész szakon,írásbeli bukta. Nézegettem tanfolyamokat, de ami talán érne is valamit az pár 100 ezer,igaz van részlet fizetés,de ha el is végezném,nem biztos,hogy találnék is vele állást. Pedig valamit kezdeni kell majd,most igaz van állásom,de nem egy álom meló, a fizetés számomra "elmegy" kategória.
2018. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
97%

Hasonló a hasonlohóz.Ha önálló vagyok, jól keresek,simán eltartom magam , akkor ezt a pasitól is elvárom.Ne nekem kelljen eltartani... Egy idő után férfiatlanná válna a szememben.A másik ami gáz a folyamatos rinyálás na az nagyon kiábránditó.Elgondolkoztál már azon, hogy lehet nem a pénzzel van a baj hanem a személységeddel?

Randiztam egy sráccal aki elsőre szimpi volt és teljesen normálisnak tűnt.De ahogy megismertem rájöttem valami nagyon nem stimmel vele....Persze ő siránkozik , hogy azért nincs nője mert nem gazdag.Pedig az igazság az , hogy borzalmas a személysége.Könnyebb mást okolni mint megkeresni a baj forrását, ami többnyire belül van.....

2018. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
97%
30# Szóval van két szart sem érő szakmád, és akkor azt mondod, te nem tanulsz, mert eddig se mentél vele semmire. Nyilván ha ilyen vicc jellegű hülyeségeket tanultál, akkor nem, lol. Elmondod ezt egy mérnöknek, magánorvosnak, bankárnak, akárkinek, hogy szart sem ért, hogy tanultál valaha, képen röhög.
2018. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
31%

Elkezdtem olvasni a válaszokat, de meguntam a kérdésre egyáltalán nem válaszoló, csak kötekedni akaró szövegeket. Ha valaki nem tud egy adott kérdésre válaszolni, miért nem ugrik egyszerűen a következőre?


Szerintem NEM minden nő a pénzre hajt. Volt már olyan elég gazdag barátnőm, aki tudta, hogy egyetemista vagyok, fix kereset nélkül. És tök jól megvoltunk. De én is botlottam már jó pár csajba, aki pár perc után az anyagiakról kérdezősködött, aztán látványosan lekopott.


DE! A mellébeszélés, amit néhány nő lenyom a témában, tényleg szánalmas. Az elmúlt 2 napban volt egy kérdés, ahol keresetarányos kasszát akart az egyik kérdező, mert 120.000-ből nem tud olyan nagy lábon élni, ahogy otthon eltartották. Ha ugyanezt egy férfi fogalmazza meg, sorban kapja az íveket, hogy mamahoteles... Egy másik kérdésben egy 22 éves lány beszélt arról, hogy nála szóba sem jöhet az a srác, akinek nincs lakása, majd pár válasz után puhult, hogy elég egy albérlet, ahol egyedül él a srác. Mindezt úgy, hogy a csaj még nem is dolgozik...

Részemről semmi gond ezzel. Csak vállalja már az ember, hogy mi. Ha valaki aranyásó, akkor álljon ki és közölje.


Ami viszont teljesen kiakaszt, az a kettős mérce. Amikor egy nő előadja, hogy keressen minimum annyit a srác, mint a nő. Aztán, amint fordított esetben közli ezt egy srác, akkor jön a felháborodás...

2018. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Azért ezeket tanultam, mert ezek érdekelnek. Hiába tanultam volna pl kőművesnek, ha rohadtul nem érdekel. A nem érdekel hozzáállás pedig a munkában is tükröződött volna.

Nem tudom, hogy mit is kellene tzanulnom, mit is szeretnék.

2018. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
21%
A noknek nem szamit a penz. Csak akkor szamit ha neked nincs :D
2018. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
16%
Tudnám,hogy mi rosszat írtam,hogy le kellett pontozni a válaszom? Szerintem semmit,de mindegy. Beszarás milyen emberek járnak ide,leírja valaki a véleményét a saját szemszögéből,ami talán nem egyezik másokéval és ezért lepontozzák. Így próbáljon eszme cserébe kezdeni az ember ilyen logikáért a nettó 50 ezret nem adnám meg az ittenieknek,nem hogy 300-at. Ezt is lehet lepontozni indoklás nélkül,ahogy szoktátok! 33-as voltam.
2018. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
67%

#39: Semmi rosszat nem írtál. Egy kérdésnél leírtam, hogy a traumákat nem mindenki ugyanúgy dolgozza fel és van, akinek nehezen megy. Le lettem pontozva és jött egy válaszoló, aki leírta, hogy ő milyen nagy traumát dolgozott fel és pont a párja is meg még pár barátja.

Egyszerűen tele van az oldal olyan "sikeres" emberekkel, akik a nagy sikerek mellett itt rohadnak. Mert igazából mégsem olyan sikeresek, ahogy előadják, csak szeretnek arcoskodni.

2018. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!