Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kezeltem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Randin megpróbáltam megcsókolni a lányt, ő elhúzta a fejét de én nem csináltam ebből nagy ügyet. Úgy csináltam mintha semmi sem történt volna. Ő viszont bedurcizott. Én mosolyogva rákérdeztem, hogy minden oké nála de ő csak húzta továbbra is a száját. Próbáltam humorral megoldani és mondtam neki, hogy nehogy mosolyogjon mert a végén rosszul állna neki de ő felháborodottan visszakérdezett, hogy ő azt csinál amit akar miért kéne mosolyognia. Majd ezután mondtam neki, hogy szerintem hagyjuk az egészet, félreismertem mert azt hittem, hogy egy intelligens nő és elköszöntem tőle.
2018. febr. 26. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább azt látom, hogy te durciztál be. Az utolsó mondatot kellett volna hanyagolni és úriember lettél volna.
2018. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Az nem humor, hogy elkezded cseszegetni.
2018. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
te hibáztál kérdező
2018. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Isztambuli egyezményes férgek támadása 3,2,1.
2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem, ha elhúzta a fejét a csók elől, akkor úgysem lett volna hosszúéletű a dolog.
2018. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem értem, miért kell megpróbálni a csókot, hiszen a hajlandóságot úgyis látod a nő testbeszédéből. Ezek szerint itt nem is volt meg, te pedig koppantál és még ő a hibás.
2018. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

#6

"Én nem értem, miért kell megpróbálni a csókot, hiszen a hajlandóságot úgyis látod a nő testbeszédéből."

Vannak helyzetek amikor kétes a dolog. Nem tudom milyen volt az említett nő testbeszéde de legalább megpróbálta.

"Ezek szerint itt nem is volt meg, te pedig koppantál és még ő a hibás."

A nő nem volt hibás csak hülyén viselkedett. Nem értem azokat a nőket akik kis dolgokért (mégpedig ez nem nagy dolog hogy nem volt meg a vonzalom) olyan képet vágnak mintha citromba haraptak volna.

Off: pont tegnap volt, hogy kávézóban nem tudtam kis pénzzel fizetni ezért a pincérnő vágta az ellenszenves pofákat. Rákérdeztem, hogy hívjak-e neki orvost.

Aki hülyén viselkedik az jó ha kap visszajelzést.

2018. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Ok, értem, lehet csak magamból indultam ki, mert rajtam kiigazodtak, ha azt szeretném, hogy megcsókoljon, és ha nem, az is látszik akár a tekintetemből, de ha ebből sem veszi a lapot, akkor segítek neki, hogy el tudja dönteni, meddig mehet.
2018. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak szórakozik veled az illető
2018. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%
Menj egy prostihoz, ott előre megtudhatod, hogy a csók is belefér e és nem baxod ki fölöslegesen a pénzed. :) 39f
2018. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!