Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kezeltem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Randin megpróbáltam megcsókolni a lányt, ő elhúzta a fejét de én nem csináltam ebből nagy ügyet. Úgy csináltam mintha semmi sem történt volna. Ő viszont bedurcizott. Én mosolyogva rákérdeztem, hogy minden oké nála de ő csak húzta továbbra is a száját. Próbáltam humorral megoldani és mondtam neki, hogy nehogy mosolyogjon mert a végén rosszul állna neki de ő felháborodottan visszakérdezett, hogy ő azt csinál amit akar miért kéne mosolyognia. Majd ezután mondtam neki, hogy szerintem hagyjuk az egészet, félreismertem mert azt hittem, hogy egy intelligens nő és elköszöntem tőle.
2018. febr. 26. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

ne higgy ennek a sok ostobának, akik téged úgy állítanak be, hogy azért köszöntél el a csajtól mert nem csókolt meg.

szerintem jól cselekedtél, próbáltad oldani a feszültséget.

utálom az ilyen durcis, hisztis, szájhúzógatós "nőket" ..

aki meg nem érti a mosolygós "poént" az... na mindegy :)

2018. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

előző vagyok.

szerintem te a gyerekes viselkedése miatt "pattintottad" le, de itt olyan okos emberek vannak, hogy ajaj.. :D

2018. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Pedig ezt nem is olyan nehéz észrevenni, hogy egy nő akarja-e hogy megcsókold.

Az ilyen szituáció elég kellemetlen tud lenni, igazából bármit csinálhatsz nem jössz ki jól, de te a legrosszabbat választottad, izzadtságszagú viccel próbáltad semmissé tenni. Ennél még az is jobb lett volna, ha azt mondod hogy ne haragudj.

2018. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!