Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki örökre egyedül marad és nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Valóban létezik ez a jelenség? Több mint 3 éve vagyok egyedül, és azóta senkim sem volt, és semmi sem történt (egyéjszakás). Természetesen próbálkoztam, és mindent megtettem amit tudtam, de beleuntam a folytonos elutasításokba...

2018. márc. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
30%

Természetesen léteznek és nem is kevesen. Sőt, ha bizonyos tulajdonságokkal rendelkezel, mint az alacsonyság, vékonyság, kisfiús arc, akkor teljesen természetesnek kell venni sajnos a helyzetet. Rám az első kettő teljesül (úgy hogy állítólag helyes vagyok! ) és senki nem lepődött meg még azon, hogy nem volt barátnőm. Valószínűleg már nem is lesz.

24/F

2018. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Nos rám egyik sem igaz. Sőt mind az ellentétje vagyok. Magas, izmos és ferfias arc...:D Amúgy köszönöm a válaszokat, így már akkor felfogtam a dolgot! :)
2018. márc. 17. 10:02
 23/64 anonim ***** válasza:
0%

Nos...amíg nem írtad, hogy 25 éves vagy azt hittem az exem vagy és akartam írni, hogy remelem egyedül is döglesz meg.

De így annyit tanácsolok, hogy azért maradj nyitott. Fiatal vagy bármikor találkozhatsz egy normális nővel aki mellett nem fog hiányozni ez az életmód.

2018. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

#22: "Nos rám egyik sem igaz. Sőt mind az ellentétje vagyok. Magas, izmos és ferfias arc"


Akkor viszont valamit nagyon rosszul csinálsz vagy borzasztó a felfogásod, mert a fenti három tulajdonság megléte alapból garancia a sikerre.

2018. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

23: Oh, hát köszönöm! Benne van a pakliban. :D Egyébként én már megszoktam ezt. Arra is gondoltam hogy veszek állatokat, termelek élelmet és teljesen önellátó leszek! :)


24: Lehet rossz helyre születtem. Itt észre sem vesznek és átneznek rajtam egyszerűen. Erre fele az ilyen kis suttyók a menők. Kivétel nélkül lányokkal látni őket. Kisfiús arc, vékony, vézna test, és alacsonyak... Ha a lány 165cm a fiú olyan egymagas vele kb. :D Én olyan normális, ferfias férfinak születtem ha lehet így fogalmazni. A hangom is mely. Ki tudja... Ez lehet félelmet kelt a lányokban! xD

2018. márc. 18. 00:29
 26/64 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én boldog remete életet élek és xarok a nőkre egy nagyot. :D Remélem egyedül öregszek majd meg, békességben és végtelen nyugalomban. :) 39F
2018. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
42%

>Valóban létezik ez a jelenség?


Én most konkrétan a kérdésre fogok válaszolni. Azért, hogy megmutassam, hogy mennyire felesleges és ostoba kérdés.


A világon eddig körülbelül száznyolcmilliárd (108.000.000.000) ember élt összesen. És te azt kérdezed, hogy ebből a száznyolcmilliárd emberből volt-e valaha EGY (1), aki nem talált párt magának és egyedül maradt.


A válasz: igen, baz­meg, valóban létezik ez a jelenség.


Ezt szeretted volna megtudni, ez volt az a hasznos információ, amit ki akartál nyerni a kérdésedre adott válaszokból? Nem? Akkor miért nem erőltetted meg egy picit a kis buckódat, és miért nem fogalmaztál meg egy kicsit pontosabb, értelmesebb kérdést?

2018. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
88%

Eljött közénk Dr. Baz*meg prof. is, ötcsillagos nyelvész. :D

Álljunk meg egy szóra tanár úr...:D

2018. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
XD
2018. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Ha szerinted felesleges, és ostoba kérdés, akkor minek szántál rá időt, hogy válaszolj?! :"D Nembaj, megnyugtat a tudat, hogy azt az időt már sohasem kapod vissza az életedből...:"D
2018. márc. 25. 01:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!