Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki örökre egyedül marad és nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Valóban létezik ez a jelenség? Több mint 3 éve vagyok egyedül, és azóta senkim sem volt, és semmi sem történt (egyéjszakás). Természetesen próbálkoztam, és mindent megtettem amit tudtam, de beleuntam a folytonos elutasításokba...

2018. márc. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Nekem nagybátyám volt ilyen!


Sajnos még fiatalabb korában (30) meghalt a nagy szerelme és nem tudta utána feldolgozni rendesen szerintem, ezért maradt örökre egyedül utána, úgy is halt meg szegény. :(

2018. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Szegény! :( Nagyon sajnálom! :(
2018. márc. 26. 19:13
 33/64 anonim ***** válasza:
32: Én is, de ez az ő döntése volt! Nagyon elzárkózott a továbblépéstől.
2018. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Létezik! Általában telnek az évek, sok a kudarc és végleg feladják! Aztán ennyi!
2018. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
14%

Próbálkozz a saját nemednél, ott sokkal nagyobb az esély, sőt, 100% hogy nem maradsz egyedül. Nekem is elegem lett a nőkből, ugyanabban a cipőben jártam mint te.

Aztán kipróbáltam hogy mi lenne ha fiúkkal ismerkednék, és bejött. A mai világban már nem számít semmi sem, csak a saját boldogságod.

2018. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Ismerek pár ilyet én is. Ebből van, aki 30 elmúlt, és sosem volt nője. Van, akinek 30 fölött sikerült elveszíteni a szüzességét pár hetes kapcsolatban, nő azóta nem volt, és ahogy elnézem a srác hozzáállását a dolgokhoz, nem is nagyon hiszem, hogy lesz, mivel semmit nem tesz érte. (Külsőre átlagos arcú, átlagos magasságú, vékonyabb alkatú, kb 175/62, szóval nála sem kimondottan a külső az akadály, de nagyjából tudom az okokat, mert közeli ismerősről van szó.)
2018. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Van egy falu,bár nem tudom mi volt hamarabb a tyúk vagy a tojás de sok a lecsúszott vénlegény. 20-25éve ismerem őket eleinte 20on éves bulifiúk voltak akik mára is úgy maradtak. Egyiknek udvarolt régen egy nőnek. Annak a pasinak pl fullos asztalosműhelye és saját háza van(szülei szomszédjában). Aztán a testvérek egyiknek normális munkahelye van a másik segédmunkás szivatta a brigádja mert ugye akinek nincs felesége csak kinézik maguk közűl. Mindig itatták tönkre is ment.
2018. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
Az ország fél felnőtt lakossága ilyen...
2018. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy szerintem az ember többnyire alkalmazkodó lény.

Bár nem tagadom, biztos van olyan ember is, aki elfogadja, hogy egyedül maradt és az a sorsa örökre, mert már túlságosan kiábrándult.

De olyan is, aki bizonyos helyzetben alakít magán meg az elvárásain, másképp viszonyul a dolgokhoz.

Pl. Volt olyan idõszak, amikor nagyon egyedül éreztem magam, társkeresés terén voltak olyan álomképeim, amelyekhez ragaszkodtam, de eléggé komplikált mindent, én is úgy éreztem egy idõután, hogy senki sem jó. Egy idõután úgy voltam vele, hogy rendbe tettem magamban azt, hogy mi is igazán fontos számomra egy kapcsolatban. Nyitottabb tudtam lenni ismerkedés során, nem ragaszkodtam görcsösen rögeszmés álomképekhez, vagy ahhoz, hogy mindent megtegyek egy olyan emberért, aki számomra elérhetetlen, az ilyeneket egyszerūen elengedem, senkiért sem “harcolok”. Olyan emberrel hozott össze a sors, akirõl elsõre nem gondoltam volna, hogy bármi is lesz köztünk, de mégis nagyon jól alakult, amikor jobban megismertük egymást.

2018. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sem volt magasan a mérce, éppen ellenkezőleg: nem voltak magasak az elvárásaim. DE! Amikor azt láttam egy lányon akivel találkoztam, hogy igénytelen volt (zsíros fülek, piszkos orr) na az már sok! Gusztustalan volt... Valahogy az interneten nem igazán jöttek össze a randik. Tavalyi évben összesen 2-3 lánnyal találkoztam (beleertve az igénytelent is), pedig jóval többnel próbálkoztam. Mondanom se kell egyikből se lett semmi. Előben pedig láthatatlan vagyok számukra és ezt halál komolyan mondom! Magas vagyok pedig, nem csúnya és még az utcán sem néznek rám! Hülyén hangzik de mintha láthatatlan lennék. Aztán eljött az a pont, hogy befejeztem és feladtam. Nem küzdök fölöslegesen, csak az energiát emésztem fel. Akkor ennyi volt. Vannak akik egyedül maradnak. Bár gondolom eléggé fájdalmas azt megélni, hogy egyeseknek nem szánt senkit a sors.
2018. máj. 27. 21:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!