Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki örökre egyedül marad és nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Valóban létezik ez a jelenség? Több mint 3 éve vagyok egyedül, és azóta senkim sem volt, és semmi sem történt (egyéjszakás). Természetesen próbálkoztam, és mindent megtettem amit tudtam, de beleuntam a folytonos elutasításokba...

2018. márc. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Wow! Nem is gondoltam volna, hogy ennyien egy csónakban evezünk... Én benne vagyok egy klubb alapításban! :D
2018. márc. 15. 18:39
 12/64 Diavolino44 ***** válasza:
33%
Te leszel, az aki egy ev mulva visszajon, hogy miert nem tudja elfogadni a kornyezetem, hogy jol erzem magam egyedul. Ez a lepcso ahol vagy annak az allapotnak az eloszobaja. Most kezdodik, a belefaradtam resz utana jon az onigazolas.
2018. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
69%
35 éves vagyok soha nem volt senkim, szóval vannak/voltak/lesznek.
2018. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Lassan tényleg kezdem elfogadni, és megszokni a dolgot... Jól érzem magamat egyedül, és egy olyan szinten vagyok, hogy szinte teljesen irritálnak már az emberek... Egyedül nyugi van és békesség. :)
2018. márc. 15. 21:27
 15/64 Kicsike 13 ***** válasza:
84%
Sajnos... van :) Sőt.. van olyan aki még magának sem vallja be de több év egyedüllét után annyira megszokja a dolgot, hogy már neki ez a természetes és ha jön egy páciens... akkor is talál valami kritériumot a jelöltben :) Nekik így kényelmes és ezt már nem akarják feladni :D
2018. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Huh, teljesen jól leírtad amit érzek most! :D Szerintem elindultam ezen az úton. Már tök természetes. Nem igazán adnám fel... 25 éves férfiként normális ez? :D Már a szexualis együttlétet sem kívánom egyébként. :)
2018. márc. 15. 22:45
 17/64 anonim ***** válasza:
79%
én nő vagyok de én is így érzek.. tökéletesen elvagyok egyedül,már nem is hiányzik, hogy valaki máshoz kelljen alkalmazkodnom.. mondjuk szinte egész eddigi életem kapcsolat nélkül éltem szóval igy még érthetőbb
2018. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
Létezik, 27 éve egyedül vagyok. Még a magamfajta magányos farkasokkal sem találom meg az összhangot, legyen szó bármilyen kapcsolatról. 27/F
2018. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
azért az durva hogy egyen kívül mindenki hímnemű, plusz még én is
2018. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
Igen durva, de viszont tényleg nem gondoltam volna, hogy ennyien vagyunk így! Én is a magányos farkas életmódot folytatom. Eleinte fájt, de mostanra teljesen jól elvagyok egyedül. Keressetek egy hobbit, amit tudtok űzni. Nem minden a párkapcsolat, nekem csak egy kolonc lenne. Én elkezdtem edzeni munka mellett, olvasok interneten, tanulok. Szinte ez tölti ki az életem. Eszembe se jut ezek mellett, hogy nincs senkim, mert jól lekötnek. Gondolom ez a saját út, és az önmegvalósítás...:)
2018. márc. 16. 10:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!