Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj a fiammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is elnézést szeretnék kérni ha rossz kategóriába írom ki a kérdésemet. Nagyon tanácstalan vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.


A fiam 19 éves és még középiskolában tanul. Mindig is félénk,visszahúzódó és nagyon csendes volt. Soha nem barátkozott igazán senkivel sem így ennek köszönhetően egyetlen egy barátja sincsen. A lányokkal gyermekkorában sem beszélgetett de most is ugyan ez a helyzet. Mindig is elkerülte őket és olyan érzésem van mintha félne tőlük. Az iskolában sem barátkozik senkivel sem és az idejét állandóan csak egyedül tölti. Az utcán mindig lehajtott fejjel sétál és a lányokra még rá nézni sem mer. Sokszor úgy jön haza az iskolából,hogy nem is köszön, hozzá sem lehet szólni ( nem hall és nem is vesz minket észre ) és olyankor bezárkózik a szobájába. Mindig csak a 4 fal között van sohasem mozdul ki sehova sem. Számítógépezik,zenét hallgat, szokott sportolni is de azt is csak egyedül és besegít a ház körül is. Senkivel sem beszélget,nem ismerkedik senkivel sem de sokszor a saját családjával sem beszélget.


Amikor megkérdeztem tőle,hogy mi bántja tudok-e neki segíteni akkor nagyon sok dolgot elmondott amin meglepődtem. A lányokra visszatérve azért nem ismerkedik senkivel sem mert úgy gondolja senkinél sincsen esélye és egy olyan fiú mint Ő senkit sem érdekel. Visszataszítónak találja a külsejét. Nem szereti önmagát azt mondta nekem,hogy szó szerint gyűlöli azt amit a tükörben lát. Nem vonzódik egyetlen egy lányhoz sem és senki sem szimpatikus számára. Nem akar barátnőt mivel úgy gondolja,hogy csak jobb híján jönne össze vele és van nála ezerszer jobb is. A szexre egyáltalán nem vágyik. Semmilyen késztetést nem érez az iránt,hogy legyen egy társa akit szerethet mivel azt hiszi,hogy Ő hozzá sohasem fog vonzódni senki sem és nem is lehet őt szeretni. Egyszerűen kevésnek érzi magát a lányokhoz. Mondtam neki,hogy ez nem természetes és egyszerűen nem látja be,hogy ez nem vezet semmi jóra és teljes mértékben azt hiszi,hogy neki van igaza és mi nekünk nagyon rossz a felfogásunk.


Abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy mi baj lehet a fiammal és hogyan lehetne rajta segíteni?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2018. márc. 17. 12:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
27%
Ezek alapján pont hozzám való lenne, de én tényleg undorítóan nézek ki, ő pedig valószínűleg csak beképzeli.
2018. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Aludj el szépen kis "Balázs" :D
2018. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, törölték az 1000 plusz válaszos eredeti kérdést:D
2018. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!