Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminista nők zaklatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista nők zaklatásnak vennék ha egy pasi odamenne hozzájuk az utcán bókolni?

Figyelt kérdés
Persze kultúr stílusban. Megmondaná neki hogy nagyon megtetszett és ide kellett jönnie.
2018. márc. 21. 16:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy fog nyerni ez a fos kormany, haha :D
2018. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem veszem zaklatásnak, az elvárásoknak megfelelően megköszönöm, mer’ azt úgy kell - miközben inkább irritál, mivel baromira nem vagyok kíváncsi vadidegenek kéretlen véleményére a külsőmmel kapcsolatban. De mondom, jókislány vagyok és megköszönöm, jobb napjaimon még mosolygok is hozzá és úgy csinálok, ahogy kell/elvárják.
2018. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
Mi a baj veled, kérdező? Miért utálod azt, aki másként gondolkodik, mint te? Miért félsz attól, hogy mások másként éljék az életüket mint ahogy szerinted kellene? Miért félsz a nőktől? Egy normális országban a fele nem eshetne meg annak ami itt megesik. Nem szólnának be lealacsonyítóan politikus nőknek, vagy női közszereplőknek amikor kimondják a kellemetlen igazságot vagy kritikát fogalmaznak meg bármilyen témában. Intelligens ember eleve nem úgy reagál egy érvre, hogy visszaküld a konyhába,vagy "nőügyekkel nem foglalkozom" vagy ha szülnél akkor nem verne a férjed stb és voltak durva beszólások is politikus nőknek. Miért is? Miért ne lehetne végre egy kulturált, intelligens kormányunk?
2018. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Most is OV a főnök, oszt mi van? Vagy akkor bekeményít?
2018. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


Nem ismerek olyan csajt. De amit a tvn netten lattam, tulzas amit csinalnak es a ferfiakrol mit gondolnak.

2018. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A kulcsszó: nem ismerek olyan csajt. Nem tudom, mit láttál a tévében, de a feminizmust ne keverjük már ezzel a divatos férfigyűlölettel meg hasonló agymenésekkel. Nem gyűlölöm a férfiakat attól, hogy felháborít, hogy a mai napig sokszor előfordul, hogy tárgyként kezelnek. Mert tudom, hogy nem minden férfi ilyen és nagyon hasznos lenne felnyitni a szemüket azoknak akik ebbe szocializálódtak bele. Ők csak kedvességnek veszik, tudom én. És a bókolással nincs baj. Hidegen hagy, de nincs baj. Nem ezzel van a baj.
2018. márc. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jobb, ha rájuk sem néz az ember, nekem egyébként is felkavarják a gyomromat az ilyen szélsőségesek, ezért max. rájuk hányok. :D
2018. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Nagyon megtetszett, ide kellett jonnie..."


Es? Mit varsz egy ilyen szovegtol?

Majd a karjaidba alelnak?

2018. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

#26


nekem pont a feminizmus = ferfigyulolet.


a #25

2018. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert neked ezt jelenti, a valóságban még nem az. Én tisztelem a férfiakat. És ezért cserébe kölcsönös tiszteletet várok el. Akinek ez nem tetszik, így járt. Én sem csapok egy pasi fenekére, ő se tegye. Egy vitában én sem azzal érvelek, hogy azért nem tud valamit mert férfi, ő se tegye fordítva.
2018. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!