Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogy reagálnátok, ha a randipartneretek a túlzott autómániáját a randiba is belevinné?

Figyelt kérdés

Első randin sétálni mentek, csicseregnek a madarak, szép az idő. A pasi mesélni kezd magáról, süt róla, hogy bolondul a kocsikért, a kelleténél talán jobban is. Miközben beszélgettek, fél szemmel ő az utcán parkoló és a mellettetek elhaladó autókat is figyeli, és időnként túlburjánzik benne a lelkesedés:


"Fú, láttad azt a BMW-t? Tudtad, hogy 12 hengeres motorral is gyártják? Az milyet mehet, te jó ég..."


Elsüvít mellettetek egy tuningolt autó:


"Azta, milyen hangja volt, hallottad? És milyen kémény volt alatta... meg szépen meg is volt ültetve..."


Meglát egy vadiúj modellt, amit eddig csak képeken látott:


"De király! Ez az új ...(az autó és típusa)! Most láttam ilyet élőben először! Neked tetszett?"


És a randin folyamatosan ez menne, persze ezenkívül menne az ismerkedés is, a pasi átkarolna séta közben, de a kocsitéma időről időre felütné a fejét. Hogy viszonyulnátok egy ilyen randihoz?


Bár sejtem a választ, de azért finoman rákérdezek: lenne második randi? Vagy az idegetekre menne egy ilyen pasi? Ha valaki ilyen elmélyülten rajong valamiért, akkor ezt célszerű nem kimutatni egy első randevún? Mit gondoltok erről?



2018. márc. 22. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha tud figyelni közben arra is amit én mondok és nem vág bele a mondatomba udvariatlanul, akkor nem gáz.

Utána már csak az lenne a kérdés, hogy ő elfogadja-e a kutya mániámat. Illetve egyezik-e az ízlésünk, avagy tolerálni tudjuk-e egymás ízlését normálisan. Pl.: nem értem, hogy a magyar utakra minek valakinek megültetett kocsi. Hisz itt kátyú hátán lyukak meg kráterek vannak, nem beszélve a fekvő rendőrökről.

Egyébkén én a minap láttam az utcán parkolni a legújjab ladát.

2018. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Látványosan elkezdenék hasonló stílusban belevágni az én "mániámba"...

-Szerinted hol kaphatnék jó dobbőrt a 16-os tamomra?

-Te soft vagy medium verővel ütnéd a Sevillai borbély nyitányában a timpani-szólamot?

-Láttál mostanában 4 oktávos marimbát félmillió forint alatt?


Egyébként nem zavarna, ha amúgy tudunk normálisan beszélgetni és van közös beszédtéma.


"a pasi átkarolna séta közben"

Engem ne karolgasson, amíg nem beszélgettünk egy jót és nem gondoljuk mindketten komolyan a kapcsolatot.


Viszont ha nagyon kocsimániás, akkor javasolnék egy hasonló érdeklődésű barátnőt. Van ilyen lány, csak jó helyen kell keresgélni.

2018. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kb engem írtál le a sztoriban :Dmázlim , hogy baratnőm is bolondul az autókért :D
2018. márc. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!