Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit rontottatok el a párkeresésben, amiért most esetlegesen egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Saját példámat hozva: mindig túl kedves próbáltam lenni, alkalmazkodni mindenkihez, amikor nem sikerült, vagy nem azt a választ, reakciót vártam, ami a kicsiny agyamban körvonalazódott, akkor feladtam, vagy bevágtam a hisztit. 1-2 netes beszélgetés után erőltettem a találkozót, de volt, hogy már a kapcsolatot is. De közben, ha találkozóra került sor, egy csókot sem mertem kezdeményezni a végén - mindezt (akkor még kis)fiúként. Ma nosztalgiázás közben előtörtek belőlem ezek a gondolatok és jókat mosolyogtam magamon. Csak aztán eszembe jutott, hogy emiatt golyóztam be annyira, hogy már párt sem akarok és próbáltam a női nemre áttolni a felelősséget, hogy biztos miattuk voltam/vagyok egyedül és mindenért ők a hibásak... Csak sajnos majdnem mindig, minden a mi hibánk, a többiek csak megállók. De nehéz ezt beismerni... Ti megtettétek már magatoknak?
2018. márc. 24. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Velem is az a "baj", hogy túlzásba viszem az érzelmi részét a dolgoknak és soxor too much vagyok. Nagyon aggódós vagyok, ha már nem ír (nem azért mert féltékeny vagyok, hanem mert már elképzelem, hogy baja esett stb.) Ha tetszik egy nő és vonzódom hozzá (külső-belső egyaránt) akkor nagyon hamar el tud varázsolni és soxor kell konstatálnom, hogy sajnos egyoldalú a lelkesedésem. Nagyon lelki(ismerete)s vagyok és lehet túl hamar nyílok meg. Meg ilyenek.


Ezeken próbálok javítgatni mindég, de hát alapjában véve nem tudom magamat letagadni, de igyekszem. :-)

2018. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nehezen hozom fel a komolyabb témákat, nem jutok túl a bájcsevej szinten. Így nem alakul ki kötődés.

Nehezen nyílok meg tehát, és ez testbeszédben is rossz, nem keltek vonzalmat.


Tehát én könnyen beleszeretek másokba, de ezt nem merem kimutatni, csak ismerősként tekintenek rám olyanok, akikkel én már együtt lennék.

2018. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaa, meg túl kicsi mintát használok. Tehát vannak olyanok, akikkel könnyű a beszélgetés, gyorsan megnyílok.


Csak sajna kevés emberrel ismerkedem, és közülük választok, de velük nem illünk össze.


Ennek a megoldása az lenne, ha sok emberrel ismerkednék, csak haveri szinten, és ha van olyan, aki jó, összeillünk, akkor meghagyom neki a lehetőséget, hogy mindketten jól érezzük magunkat


25f

2018. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az elején sok embernek adok esélyt, akkor is ha nem tetszik első annyira, mert meg akarom ismerni belülről is. Aztán kiderül, hogy tényleg nem tetszik, és aztán rossz visszautasítani.
2018. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!