Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lehetőségem van arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségem van arra, hogy olyan párkapcsolatot találjak, ahol néhány éven belül közös gyermeket vállalhatunk?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm esetén problémát jelentett, hogy 20 éves, és az egyetemi tanulmányai mellett még hat évig kizárt volt számára, hogy kisbaba lehessen.

Én viszont nem akarom a harmincéves koromat elérni az első gyerekem megszületésével.

Most 25 vagyok. Szerintem 2-3 év után, egy tartós, állandó párkapcsolat már felépíthet olyan bizalmi kötődést, hogy lehessen.


Viszont hol, hogyan ismerkedjek, hogy ne fussak felesleges köröket, és hasonló elképzeléssel találkozzak?

Társkeresőkön nyilván nem akarok senkit elijeszteni azzal, hogy mindjárt erről kezdjek beszélni, viszont fél-egyéves kapcsolatokkal, amikben eleve nincs közös jövő, csak magamat hozom hátrányosabb helyzetbe.


2018. ápr. 13. 11:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

# 9/10

"Miért kell gyerek?"


Most ezt meg kell indokolni? Olyan dolog, amit számon kell kérni, vagy mi?


# 10/10

"Plusz szerintem elég kiábrándító, ha valaki konkrétan tenyészkancát keres és nem egy olyan embert akibe szerelmes."


Ki beszélt erről, mi ez a hülyeség?

2018. ápr. 13. 17:01
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha azt mondod, hogy szeretnél vele otthon maradni, tanítani, nevelni, azt mondom, te tényleg gyereket akarsz. Ha a nőre akarod ezt hárítani, te meg csak apa vagy, aki napi negyedórát piszmog a kölyökkel, akkor nem kell neked gyerek.
2018. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló, hogy a gyereknevelés élményéért, az apai létért szeretnék gyereket. Ugyanakkor az is logikus és egyértelmű, hogy mindkét szülő nem maradhat otthon GYES-en.


Nem értem. Ennyi itt a frusztrált válaszoló? Miért kell zsigerből támadás és rosszindulat? Mik ezek az alapjaiban ellenséges közhelyek?

2018. ápr. 13. 18:29
 14/21 anonim ***** válasza:

Nos a te korosztalyodban ez nagyon nehéz lesz. Vagy keress idősebb nőt vagy várj. Elég fiatal vagy még te is. Egy gyerek rengeteg pénz és lemondás, idő, energia. Nem beszélve arról, hogy akivel gyereket vallasz előtte éljetek egy kicsit mert utana erre nem igen lesz lehetőségetek.

Nekem van gyerekem és ismerem mind két oldalát a történetnek.

2018. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

De te maradhatsz.

Bocs, de soha nem értem a fiúk apai igényeit. Semmiben nem változik az életük, csak panaszkodnak, hogy nincs szex és 2 éven belül lelépnek. Semmi felelősség, semmi veszteség.

Ha férfiak mondanák, hogy otthon szeretnének maradni, azt mondanám, wow, ez egy apa.

2018. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Itt ennyi a megcsalt, megkeseredett nő? Miért hagynám ott a családomat két év után? Miért olyan evidencia ez?
2018. ápr. 13. 19:00
 17/21 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs veled kérdező, nyugi. Nekem a környezetemben sok 25 év körüli apa van, teljesen normális emberek. Tedd azt, amit korábbi válaszolók mondtak, hogy a nem túl sokadik randin elmondod, hogy te már családra vágysz. Való igaz, egy icipicit idősebb lányokkal kéne próbálkoznod, mondjuk ne első éves egyetemistákkal, hanem Msc szakdolgozókkal, érted... De ezt csak a nagy számok törvénye alapján mondom, mert nem az évek száma a lényeg. Vállald fel önmagad és szerencséd lesz. :)
2018. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2018. ápr. 14. 19:51
 19/21 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok rajta, elváltam és a gyerekeimet vitte az exem, "nagyon megérte az egész". Ha lehet, minden éppelméjű férfinak azt mondom, hogy soha ne házasodjon és vállaljon gyereket. 39/F
2018. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed. Igazából erre sajna senki nem tud neked tuti választ adni. Egy párkapcsolat az mindig lutri, nem lehet ezt megmondani az elején, hogy "na, mi most akkor 20 évig együtt leszünk", stb. Persze nyilván bizonyos "óvintézkedéseket" meg lehet tenni, pl ne 18 évesekkel ismerkedj, stb. Azt is jó ötletnek tartom, hogy már az elején tisztázzátok, hogy kinek mik vannak úgy az 5 éves tervében. Viszont így sem lehet garantálni, hogy nem fogtok "felesleges köröket" futni. Mint ahogy mondjuk az sem helyes, ha 2-3 évet együtt vagy valakivel, aztán pedig "úristen, mindjárt 30 vagyok, legyen gyerek" alapon akkor csináltok egyet, pedig lehet nincs itt az ideje a kapcsolat szempontjából. Szerintem ezt nem lehet így beidőzíteni és csak magadat frusztrálod, ha ilyen "határidőket" szabsz, hogy 30 éves korod előtt MINDENKÉPPEN szeretnél gyereket. Az oké, hogy van erről egy elképzelésed, de az élet majd hoz amit hoz, nem lehet az ismerkedést erre alapozni. Szerintem a mai világban nagyon fontos az is, hogy az egzisztencia meglegyen egy nő részéről is. Ha már mindenképpen ebben szeretnél tanácsot kérni, azt tudom mondani, hogy olyan nőkkel ismerkedj, akik vagy dolgoznak már, vagy 1-2 év és dolgozni fognak. 24/N
2018. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!