Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 165-nél alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 165-nél alacsonyabb csajok, akik a társkereső adatlapjukon +175-ös pasit jelölnek meg, milyen logika alapján teszik?

Figyelt kérdés
Előre szólok, nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy "Téged mit foglalkoztat/Mindenkinek megvan a saját ízlése" stb., mert igenis van rá logikus magyarázat. Én 170 vagyok és arcra sztem helyes, de évek óta nem tudok online ismerkedni (nem mintha a való életben könnyebb lenne), mert minden nő szinte kivétel nélkül az adatlapján 175-ös magasságot ad meg minimumként (vagy nagyon néha 173/174). Mi értelme van egy alacsony nőnek így kigolyóznia egy olyan - egyébként lehet, hogy mindenben passzoló - pasit, aki egy paraméterben alulmúlja az illető nő ideálját.

2018. ápr. 14. 13:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
57%
Alacsony pasival nem lehet villogni a barátnők előtt.
2018. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
82%

Mert sokaknak bejön ha egy pasi magas. És az hogy valakinek mi tetszik pl magasságban az nem függ össze azzal hogy ő milyen magas. Egy alacsonyabb lánynak miért ne tetszhetne egy magasabb pasi?

162 cm magas nő vagyok ,nincsenek ilyen elvárásaim hogy ha valaki x cmnel alacsonyabb akkor mar nem kell. De attól még bejön ba valaki magas.

És nem ez alapján fogom megválasztani a párom de bejön a 175 cm és a 190 is. Szerintem nincs ebben semmi.

Az ilyenekkel meg nem kell foglalkozni akik ennyire rá vannak erre függve.

2018. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
32%
Minden nőnek a magas férfiak tetszenek. Ahogy Jaguar írja, a barátnők előtt státuszszimbólum, hogy mennyire jóképű, mennyire magas, mennyire gazdag a pasi.
2018. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

#2: "Mert sokaknak bejön ha egy pasi magas"


Egy 175-ös pasi hol magas? Most nem a 190-esekről beszélek, könyörgöm!

Arról van szó, hogy a legkisebb pici csajoknak is kivétel nélkül ugyanolyan megrögzött dogmái vannak az ideális pasival kapcsolatban, mint az átlagos magasságú nőknek. Kérdezem én? Egy 158 centisnek, de akár egy 163 centis csajnak is nem tök mindegy, hogy a pasija 170 (jelen esetben én) vagy 175 cm magas? Mi az az 5 cm? Miért kell ennyire számszerűsíteni a vonzalmat?

2018. ápr. 14. 13:44
 5/54 anonim ***** válasza:
66%
Talán azért, mert a magas pasikat preferálják? Én 157 cm vagyok, a minimum nálam a 170-175, maximum 190. Ebben semmi logikát nem kell keresni, egyszerűen nekem ez a magasság jön be és kész.
2018. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
49%
Javítok, inkább a 175 a minimum, a legjobb barátnőm 170 magas és az nekem pasiban alacsony lenne.
2018. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
57%
A nők többségének többségének fontosabbak a társadalmi elvárásoknak való megfelelések, mint egy boldog párkapcsolat lehetősége. Ha a társadalom szerint a férfinak kell magasabbnak lenni, akkor az nekik szent.
2018. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
#6: Ja, tehát akkor annyi, hogy a pasitok legyen magasabb az összes barátnőtöknél? Értem. Mert ha a buliban be kell nekik mutatnod engem, akkor vérciki lesz, ha esetleg az egyik barátnődnél pár centivel alacsonyabb lennék. Tehát ennyit jelent az az 5 cm?
2018. ápr. 14. 13:48
 9/54 anonim ***** válasza:
63%

#8 5 centi is számít. A 175 és 190 között is csak 15 centi van, nemis hangzik soknak igaz? Pedig igencsak feltűnő különbség. Amúgy nem a barátnőim miatt mondom, amúgy is inkább introvertált vagyok, nem csüngök a barátnőkön, csak elképzeltem, hogy mekkora is egy 170 centis és eszembejutott a barátnőm, aki ekkora és pasiban nekem ez alacsony lenne :D


Amúgy veled nem a magasságod a legnagyobb probléma, hanem ez a megkeseredettség.

2018. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Akkor lehet szerencsésebb lenne 14-15 éves ultraalacsony csajtársaságban ismerkednem? Vagy fogalmam sincs már hol keresgéljek. Gyakorlatilag ma már nincs olyan lány, aki nem a magasságom miatt utasít vissza és 24 vagyok b****us. :(
2018. ápr. 14. 13:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!