Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 165-nél alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 165-nél alacsonyabb csajok, akik a társkereső adatlapjukon +175-ös pasit jelölnek meg, milyen logika alapján teszik?

Figyelt kérdés
Előre szólok, nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy "Téged mit foglalkoztat/Mindenkinek megvan a saját ízlése" stb., mert igenis van rá logikus magyarázat. Én 170 vagyok és arcra sztem helyes, de évek óta nem tudok online ismerkedni (nem mintha a való életben könnyebb lenne), mert minden nő szinte kivétel nélkül az adatlapján 175-ös magasságot ad meg minimumként (vagy nagyon néha 173/174). Mi értelme van egy alacsony nőnek így kigolyóznia egy olyan - egyébként lehet, hogy mindenben passzoló - pasit, aki egy paraméterben alulmúlja az illető nő ideálját.

2018. ápr. 14. 13:25
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%
#35 Szerintem olyan pasival járok, amilyennel akarok. És nőként “törpillának” lenni előny, nem hátrány, szóval ezt még véletlen sem vettem sértésnek :D
2018. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Felőlem az hord magassarkút, aki akar.
2018. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Mert az tetszik nekik és kész. Teljesen mindegy, hogy ízlés, ösztön, felszínesség vagy státusz szimbolum, konpkexus, mert ez csak az ő dolguk. Nem kérheted számon rajtuk.


Egyébként ez az általánosítás nem is igaz. Nagyon sok 170 centis férfit/fiút látni barátnővel.

Menj el egy bevásorló központba vagy egy forgalmasabb helyre és 10 perc alatt fogsz látni minimum 5 párt, ahol a nő magasabb. És baromi sokat, ahol egymagasak vagy alacsonyabbak, de a férfi 170 körül van.

2018. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

#39: "Nem írja a Tinder, de mindenki tudja. Minthogy ne menj be a Hős utcába. Azt sem írják a wikin. "

Ja, a wiki nem írja, de a világot a reptiliánok irányítják... :D Durva, hogy egyesek még a Tinderről is képesek valami konteót legyártani és a tényeket, amik le vannak írva, lazán kamunak tartják... mercsak'.


"Menj el egy bevásorló központba vagy egy forgalmasabb helyre és 10 perc alatt fogsz látni minimum 5 párt, ahol a nő magasabb. És baromi sokat, ahol egymagasak vagy alacsonyabbak, de a férfi 170 körül van."

Egy órán át ültem egy lány barátommal egy térnél, egy beülős helyen, aki ehhez hasonlót mondott. Hát, nemhogy 10 perc alatt, de 1 óra alatt sem láttunk 5 ilyen párt...

2018. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

#44: Csak feleslegesen hitegetni akar, aminek nem tudom mi értelme egy anonim oldalon. Én 70%-ban ilyen párokat szoktam látni, ahol a pasi +180 centi a csaj meg olyan 170 körüli. [link]

A maradék 25%-ban látok olyan párocskákat, ahol a pasi 175-178 körüli és csak 5%-ban látok olyat, mint ezen a képen: [link]

2018. ápr. 15. 22:32
 46/54 anonim ***** válasza:

#41

Állította valaki ennek az ellenkezőjét? Ettől még poén. Kb. mint mikor a dagadt keres sportos testalkatút.

Nem is sértésnek szántam a Törpillát. ;)

2018. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
#45: Én is egy csomó válaszban azt érzem, hogy inkább valami személyes önérzetről szól, mint tényleges válaszról. Kedvencem, amikor egy társadalmilag köztudottan ritka helyzetről vázolja fel valaki, hogy a környezetében tök gyakori.
2018. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
#44 sajnállak :(
2018. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
#48: Mert nem vagyok konteós és van szemem? Igazán kedves vagy, de felesleges sajnálnod. Nagyjából boldog életet élek és személy szerint a magasságommal is teljesen megvagyok elégedve! :D
2018. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te boldog. Néhányan itt vergődtök és KIZÁRÓLAG a negatívságot árasztjátok. Ezért nincs nektek nőtök.
2018. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!