Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 165-nél alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 165-nél alacsonyabb csajok, akik a társkereső adatlapjukon +175-ös pasit jelölnek meg, milyen logika alapján teszik?

Figyelt kérdés
Előre szólok, nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy "Téged mit foglalkoztat/Mindenkinek megvan a saját ízlése" stb., mert igenis van rá logikus magyarázat. Én 170 vagyok és arcra sztem helyes, de évek óta nem tudok online ismerkedni (nem mintha a való életben könnyebb lenne), mert minden nő szinte kivétel nélkül az adatlapján 175-ös magasságot ad meg minimumként (vagy nagyon néha 173/174). Mi értelme van egy alacsony nőnek így kigolyóznia egy olyan - egyébként lehet, hogy mindenben passzoló - pasit, aki egy paraméterben alulmúlja az illető nő ideálját.

2018. ápr. 14. 13:25
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

"Amúgy veled nem a magasságod a legnagyobb probléma, hanem ez a megkeseredettség."


Te sem nézed hülyének az embert úgy látom... Nálad full KO lennék a magasságom miatt, de azért nyugtatgatsz, hogy nem a magasságommal van a baj. Hát köszi ezt a képmutatást.

2018. ápr. 14. 13:56
 12/54 anonim ***** válasza:
30%
Kell a töknek olyan csaj, akihez folyton hajolgatni kell...
2018. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
52%

Bírom az ilyen idióták válaszait mint a 73% nőnemű.

"nem a magasságoddal van baj csak nem kellesz mert nem vagy elég magas".

Ez kb. olyan duma mintha egy férfi azzal rázna le valakit, hogy "gyönyörű lány vagy, csak számomra vagy túl ronda". :D

2018. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
68%

Napi 15 levelet kapok. Muszaj szurnom az embereket.

N/35

2018. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nincs benne logika. Valahogy ez a 175 cm az a válaszvonal ahonnan az emberek magas vs alacsonyba sorolják az úrakat, ahogy a 165 alatti lányokat is alacsonynak, afelett meg már magasabbnak.

Ilyenkor jönnek a kérdések a fiúktól: 175-tel magasak v alacsonyak? :D

Én is kérdezem, én 165-tel most alacsony vagyok, vagy magas már? :D

Sajnálom hogy "alacsony" vagy, meg minden hímneműt aki alacsony, ez akármi akármit mond, megnehezíti a társkeresést. Nekem is csak magas fiúm volt, a vőlegényem is nagyon magas. Felszínes vagyok ilyen téren lehet, bár amikor anno szakközépbe alacsony fiúnak próbáltam a szeme elé kerülni és bevágódni nála, kb 3-ból 3 észre se vett, tehát akkoriban nem érdekelt a magasság úgy gondolom.

2018. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
86%

Mert az tetszik és kész.

Ha te izomtalan pasi vagy, attól még te is egy jó alakú csajt akarsz, nem egy túlsúlyos, plöttyedtet. Most akkor te is ennyi erővel milyen jogon? Csak mert neked is ez tetszik. A személyes preferenciák miatt nem kell magyarázkodni sem magyarázatot követelni.

2018. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Na, sejtettem, hogy kár volt kiírni ezt a kérdést, mert csak az énképemet rombolom vele. Csak én lehetek ilyen naiv mazochista hülye. Mindegy, hátha be tudok szerezni egy kis kálium-cianidod vhonnan ami megoldaná a problémáimat. Csak ahhoz legalább annyira nehéz hozzájutni, mint egy csajhoz.
2018. ápr. 14. 14:14
 18/54 anonim ***** válasza:
42%
Ösztönlényektől ne várj logikát.
2018. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
61%

"Amúgy veled nem a magasságod a legnagyobb probléma, hanem ez a megkeseredettség."

Hogyne lenne megkeseredett, ha ti nők ennyire felszínesek vagytok, és mind visszautasítjátok azért, mert alacsonynak merészelt születni.

2018. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, a világ kifogyott belőle, mert a hormonbeteg 180 feletti magasságú dagadt pattanásos ronda nők, akik egész nap rinyáltak elfogyasztották, mert nem kellettek a férfiaknak.

:)

2018. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!