Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 165-nél alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 165-nél alacsonyabb csajok, akik a társkereső adatlapjukon +175-ös pasit jelölnek meg, milyen logika alapján teszik?

Figyelt kérdés
Előre szólok, nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy "Téged mit foglalkoztat/Mindenkinek megvan a saját ízlése" stb., mert igenis van rá logikus magyarázat. Én 170 vagyok és arcra sztem helyes, de évek óta nem tudok online ismerkedni (nem mintha a való életben könnyebb lenne), mert minden nő szinte kivétel nélkül az adatlapján 175-ös magasságot ad meg minimumként (vagy nagyon néha 173/174). Mi értelme van egy alacsony nőnek így kigolyóznia egy olyan - egyébként lehet, hogy mindenben passzoló - pasit, aki egy paraméterben alulmúlja az illető nő ideálját.

2018. ápr. 14. 13:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
És kérdező, a gondodon mi, vagy te magad hogy tudnánk segíteni, vagy mi az a válasz, ami vígaszt jelentene?
2018. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
0%
28 vagyok: szeretek magassarkúban járni, 7-10 centi puszt az hozzáad a magasságomhoz, és szeretek olyankor is felfelé nézni a páromra és úgy bújni hozzá, hogy teljesen körbeöleljen a teljes tömege. Ennyi, semmi több.
2018. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
75%
Ez a magasság kritérium addig igaz amíg nem talál olyat az ember aki teljesen leveszi a lábáról. Ismerősi körömben a pasi 168cm de olyan testalkata és dumája van, hogy nagyon jó férj és barát "alapanyag". A barátnője majdnem egy magasságú vele. A kutyát nem érdekli a pasi magassága, első találkozáskor feltűnik a magassága, de utána megszólal és a társaság középpontja lesz. Ne a magasságot gondold hátráltató tényezőnek. Annyi minden más van amivel ki tudnál tűnni csak azon dolgozni kell.
2018. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
53%

"Elmondanád, hogy egy nőnek mégis mivel van nagyobb rizikója? És jelen kérdés a társkeresés kategóriában van, nem a szex kategóriában."


Aha, és te felhozod a Tindert, mint baszótárs keresőt, és hirtelen nem része a szex a társkeresésnek? Annyira a nők ellen vagy, hogy néha nem olvasol figyelmesen, vagy a logika ellen magyarázol.

2018. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
44%
Azért az mekkora poén, hogy a 157 centis Törpilla benyögi, hogy nála a 175 cm a minimum. :DDDD
2018. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
28%

#34: Tinder...


"A Tinder okostelefonokra kifejlesztett társkereső alkalmazás, amely 2012-ben jelent meg. Az alkalmazás helymeghatározás segítségével talál potenciális partnereket a felhasználónak, akik azt a rendelkezésre álló információk alapján balra ("nem érdekel") vagy jobbra ("érdekel") húzhatják. Ha az érdeklődés kölcsönös, akkor a társkeresés sikeresnek mondható."

- by wiki


De a tinder.com sem írja sehol, hogy szexpartnerkereső. Az egy dolog, hogy jó páran csak szexet keresnek rajta. Pont, mint a világ összes társkeresőjén... Attól még nem csak szexpartnerkereső.

Nem, egyáltalán nem vagyok a nők ellen, maximum az itteni veled egy szinten lévő, piroskézre élvező, 0 bitesek ellen. Mesélnél még a logikáról?

2018. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 Clay Morrow ***** válasza:
76%

Na te nagyon okos, sok empátiával megáldott aki ezt válaszolta: "Mert az tetszik és kész.

Ha te izomtalan pasi vagy, attól még te is egy jó alakú csajt akarsz, nem egy túlsúlyos, plöttyedtet. Most akkor te is ennyi erővel milyen jogon"


Ha izomtalan szerencsétlen még edzet és nagyban tőle függ, kigyúrhatja magát és el is hízhat, de hogy a fenébe nő 15 centit, TE? Olyan dolog miatt zársz ki rengeteg férfit, amiről tulajdonképpen nem is tehet. Nagyon el vagytok szállva, de egyszer lejár a szerencsétek, ezt ne felejtsétek el.

2018. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Én se értem, én 160 cm vagyok, de ha egy srác magasabb nálam olyan 5 cm-el akkor már az nekem teljesen jó.

Amúgy lehet, hogy azért, mert sokszor hordanak magassarkút.

2018. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Nem írja a Tinder, de mindenki tudja. Minthogy ne menj be a Hős utcába. Azt sem írják a wikin.


És továbbra sem része a szex a társkeresésnek? Szerinted ha valaki flörtölget veled, és randizgattok, az nem a szex fele halad?

2018. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Az meg miért van hogy a nőknek megengedett a csalás,hogy 10 centis cipőkben grasszáljanak de férfiaknál meg nem? Úgy lenne igazságos hogy a törpilla 10 centis cipőben pipiskedik a pasija meg felvesz egy 10 centis talpú cipőt. Miért várják el hogy a pótszerekkel és eszközökkel tuningolt nőket is alap naturban verjék a férfiak magsságban?
2018. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!