Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 165-nél alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 165-nél alacsonyabb csajok, akik a társkereső adatlapjukon +175-ös pasit jelölnek meg, milyen logika alapján teszik?

Figyelt kérdés
Előre szólok, nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy "Téged mit foglalkoztat/Mindenkinek megvan a saját ízlése" stb., mert igenis van rá logikus magyarázat. Én 170 vagyok és arcra sztem helyes, de évek óta nem tudok online ismerkedni (nem mintha a való életben könnyebb lenne), mert minden nő szinte kivétel nélkül az adatlapján 175-ös magasságot ad meg minimumként (vagy nagyon néha 173/174). Mi értelme van egy alacsony nőnek így kigolyóznia egy olyan - egyébként lehet, hogy mindenben passzoló - pasit, aki egy paraméterben alulmúlja az illető nő ideálját.

2018. ápr. 14. 13:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

#50: Szóval, 0 információval rólam megállapítod, hogy nem vagyok boldog? És én vagyok negatív? :D Ember, nem érzed a dologban a logikai hibát?

Attól, hogy realista vagyok és látok bizonyos helyzeteket, még boldog vagyok. És imádja bennem a barátnőm, hogy nem szabópéter szinten gondolkodom a dolgokkal kapcsolatban. Ha gondolod, Pécsen összefuthatunk egy sörre és meglátod, hogy boldog vagyok! :D

2018. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Az 56%odról és stílusodról felismerhető vagy. Kizárólag mindenhol csak a negatívságot nyomod, a nőket ekézed. Innentől a te boldig életed és párkapcsolatod hiteltelen.
2018. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak törpe gyereket, hogy aztán az itt sírjon a gyakorin :D
2018. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

#52: Nem, egyáltalán nem ekézem mindenhol a nőket. Az, ha épp egy nő olyat csinál, amiről leírom a negatív véleményem, nem ekézés. Sőt, ha megnézed az ilyen hozzászólásaim, elég sokszor a nők EGY RÉSZÉRŐL írom a dolgot és ezt hozzá is teszem. Szerintem vannak normális és király csajok, de azért nézzük már meg ezt az oldalt: Nem ez a jellemző rá.

Nem, nem nyomom mindenhol a negatívságom, gyönyörűen átsiklottál azokon a válaszokon, amikor tök jó tanácsokat adtam és teljesen pozitívakat. Csak azokhoz minőségi kérdés is kell. A legtöbb kérdés problémás dolgokra kérdez rá, amikkel kapcsolatban jó, hogy a többség negatív dolgot ír. Szabópéter szintjére meg bocs, hogy nem süllyedek.

Az én boldog életem és párkapcsolatom maximum a te beszűkölt és előítéletes világodban hiteltelen. Ha Kaposváron jársz, nyugodtan elkísérhetsz engem és a barátnőm egy randira! :D

2018. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!