Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed a mai 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a mai 30 év feletti asszonyok nők viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Persze mindenki más, de ha átlagot kellene mondanod mi a jellemző inkább?
2018. ápr. 20. 21:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ha már így elìrtam, akkor:


Asszony = férjnél van

Nő = nem házas.

2018. ápr. 20. 21:54
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Túl magasak az elvárások, gyakran olyanokat várnak el tőled, amivel még ők sem rendelkeznek. Persze ez nem biztos, hogy mindegyiknél így van, ez saját vélemény.
2018. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor jön a nagy igényleadás korszaka a nőknél. Akkor kezdenek el a nők öregedni, a férfiak meg sármosodni. Akkor van a "szexpiaci érték" kiegyenlítődés, majd gyors értékcsökkenés a nők részéről, értéknövekedés a férfiak részéről.

[link]


Egy szó mint száz, akkor fordul a "piac" a társkeresésben, és ez jó :)

2018. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
A 30 év feletti kapcsolatban lévő nőkről, nagyon jó a véleményem. Igen sokan nagylelkűek, adakozók.
2018. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nőként 30 felett is voltak igényeim, és meg is találtam az igényeimnek megfelelő férfit. Ekkorra már a normális nők általában tartós kapcsolatban vagy házasságban élnek, úgyhogy nem is kell lejjebb adni az igényeikből.
2018. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk az hogy mindegyik más. Sokfélék.
2018. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igenyes nok tobbsege mindig is igenyes marad.
2018. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mégis milyen igényei vannak egy 30+ nőnek?
2018. ápr. 20. 22:11
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
#8 Tán nem lehetnek? Ássam el magam, csak mert a szexpiaci értékem lecsökkent a évek során?! Nem fogom. Bízom benne, hogy vannak olyan férfiak, akik még számba veszik a középkorú nőket.
2018. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Csak feltettem egy kérdést...


Igazaból nekem mindegy, milyen igényeik vannak, mert ha nem értek vele egyet, akkor nagy nem fogom teljesìteni. Én nem akarok semmilyen nőnek megfelelni. Egyébként is, 29 évesen én inkább a fiatalabb nőket szeretem. A mai 30 felettiek eleggé meg vannak öregedve külsőre, kevés az, aki jól tartja magát. És meg az se biztos, hogy az azért van, mert aktìvan tett valamit magáért, lehet, csak genetika. És még a belsőről nem is beszéltem.

2018. ápr. 20. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!