Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed a mai 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a mai 30 év feletti asszonyok nők viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Persze mindenki más, de ha átlagot kellene mondanod mi a jellemző inkább?
2018. ápr. 20. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig te kérdezted. Akkor tedd fel újra 20 évesekkel a kérdést.
2018. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Okés, akkor mi a gond? Randizzál 20 évesekkel!
2018. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nincs gond. Csak feltettem egy kérdést a 30-asokról, ami független az én véleményemtől.
2018. ápr. 20. 23:33
 14/20 anonim ***** válasza:
7%

nem megyek bele részletesebben csak leírom azt ami elsőre beugrik-

lusta,úszógumis,hanyag tartású.

erre szokták mondani,hogy ők nem lusták,mert dolgoznak,meg rendben tartják a lakást stb blahblah.

a lustaság a rendszeres edzés kihagyását és az étrendre való minimális odafigyelést jelenti,vagyis alap igényszint béli hiányosságot,nem pedig a melót meg a házimunkát.

2018. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Egy szó mint száz, akkor fordul a "piac" a társkeresésben, és ez jó :)"


Hát neked balázska pont nem, mert világ életedben egy lúzer voltál :D

Meg az is maradsz.

2018. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként kérdésre is válaszolva:


Szerintem nincs velük nagy gond, legnagyobb probléma, hogy szeretnek félrekefélni.

2018. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De magyarázd el, mi értelme, ha leszarod? Én leszarom, milyenek az 50 feletti férfiak, és nem kérdezek, beszélek, gondolkozom róluk, mivel leszarom őket.
2018. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen korú nők többsége már házas vagy családja van, akik meg megmaradtak egyedülállónak, annak általában meg is van az oka.
2018. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

A mostani 30-as korosztály borzalmas. Nagy pofa, prezentálni nagyon tuják magukat meg az igényeiket, a mögöttes teljesítményüket viszont erősen felülértékelik és semmilyen szinten nincs összhangban az elvártakkal. Inkább 25 alatti vagy 40 feletti nő.


28f

2018. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekelnek a 30+ -os nôk, akkor miért teszel fel róluk kérdést? Csak nem lepattintott egy? Nem kell a kamu szöveg, hogy nem érdekelnek. Ha engem nem érdekel a simson karburátor, nem teszek fel róla kérdést.
2019. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!