Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon előnytelen külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon előnytelen külsővel érdekkapcsolatra azért van esélyem?

Figyelt kérdés
Találhatok olyan férfit, aki valamilyen érdekből összejönne velem? Mik lehetnek ezek? Főzök, mosok, takarítok, odaadó vagyok, bármit megteszek (szexuális téren is akár, de szerintem ahhoz nem nagyon lenne gyomra senkinek, hogy velem szexeljen). Kétségbe vagyok esve, 24 éves koromra még rám se nézett senki, és nem szeretnék egyedül meghalni :(
2018. ápr. 27. 21:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Milyen jó, hogy a smink bizonyítottan átalakítja az arcszerkezetet, nem csak egy plusz réteg szép nőknek a szépségük kiemelésére...


Miért kell azt feltételezni, hogy igénytelen vagyok? Aki igényes, az nem lehet ronda?

2018. ápr. 27. 22:56
 12/15 anonim ***** válasza:
21%

Mivel nő vagy, így neked mindig van esélyed. Most is kaptál 40 levelet. Ha nem elég regisztrálsz társkeresőre, akkor kapsz napi +100-at.

Vagy kiírsz megint egy kérdést "ajj csúnya vagyok" ismét +50.

2018. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Mutass már egy képet. Lassan aludni készülök és mindig olyan nyugodtan alszom, rémálmok nélkül. :(
2018. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, van olyan ismerősöm, akit bűnrondának tartok, mégsincs kétségbeesve, van kapcsolata.

Téged nem tudlak elképzelni. Ha sose volt kapcsolat, az lehet személyiség miatt is, pl. ha valaki nagyon zárkozott, barátságtalan flegma....

Láttam már olyant, hogy ronda csaj sikeresebb volt pasiknál, úgy hogy közben jellemben kedveske, barátságos, sokat tud cseverészni.

2018. ápr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha főzöl, mosol, takarítasz, akkor álomnőnek számítasz, akárhogy is nézel ki. Én szívesen ismerkednék veled, csak az a baj, hogy ronda vagyok, ezért esélytelen lennék náald.
2018. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!