Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen tapasztalat nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen tapasztalat nélkül esélytelen vagyok arra, hogy párkapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és egyszerűen sohasem tudtam ismerkedni a nőkkel. Féltem tőlük és mindig leblokkoltam a közelükben így ennek köszönhetően mivel kellemetlen érzés volt számomra mindig is kerültem őket. Gátlásos vagyok fiatal korom óta így 30 évesen szűz is vagyok. Semmilyen tapasztalatom nincsen a nők terén így sokszor eljutok arra a szintre, hogy lemondok az egészről.

2018. máj. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Fényképet nem szeretnék magamról küldeni.
2018. máj. 8. 22:36
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni! De olyan 20-22 éves koromban mikor néztem ki valahogy akkor megtaláltak a csajok maguktól, mikor én nem is igényeltem!


Lehetsz te egy önbizalomhiányos, félénk akárki ha viszonylag jól nézel ki akkor neked nem is kéne udvarolni. Jönnének a lehetőségek maguktól.


Egy teljesen átlag srác nem kell hogy jóképű legyen! Nem kell hogy 190 cm magas legyen! 175 cm el simán lehet barátnője. Én úgy tudom egyetlen ok van amivel azonnal elutasítás jön ha dagadt a srác. De mivel írtad hogy te nem vagy ezért ez rád nem igaz! Vagy nem láttod magad tisztán.

2018. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

190cm magas vagyok és olyan 75-77kg. Elhízva nem lehetek.


Ha az évek alatt mutattak is felém érdeklődést lányok/nők akkor azt úgysem vetem észre. És amikor szimpatikus volt egy nő számomra mindig az volt bennem, hogy pont Én? Ez nevetséges....

2018. máj. 9. 07:59
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Menj prostizni. Ott rájössz hogy nem egy túldimenzionált dolog a p ina meg a nő és nem kell félni tőlük. Egyébként esélyed sincs,szűzen fogsz meghalni ,de akkor inkább menj el szerzetesnek akkor meg lesz az értelme.
2018. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Prostizni nem szeretnék menni.
2018. máj. 9. 13:14
 16/50 anonim ***** válasza:
Akkor békélj meg a sorsoddal.
2018. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Nem lesz könnyű.


Azért nem akarok prostihoz menni mert ha belegondolok csak a pénzemért állna velem szóba. A maradék önbecsülésemet is el venné.

2018. máj. 9. 13:31
 18/50 anonim ***** válasza:
92%
Tulajdonképpen akarsz változni, vagy sem?
2018. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Szeretnék.
2018. máj. 9. 13:37
 20/50 anonim ***** válasza:
88%
"Féltem tőlük és mindig leblokkoltam a közelükben így ennek köszönhetően mivel kellemetlen érzés volt számomra mindig is kerültem őket." Pont ezt segítene legyőzni a prostizás. Nem tekintenél valami ijesztő szörnyként a nőkre,hanem megszoknád a közelségüket és rájönnél semmi különös félelemkeltő nincs bennük és sok jó érzést is tudnak adni. Aztán ha ezt elérted, akkor majd kereshetsz 'romantikus' kapcsolatokat.
2018. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!