Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen tapasztalat nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen tapasztalat nélkül esélytelen vagyok arra, hogy párkapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és egyszerűen sohasem tudtam ismerkedni a nőkkel. Féltem tőlük és mindig leblokkoltam a közelükben így ennek köszönhetően mivel kellemetlen érzés volt számomra mindig is kerültem őket. Gátlásos vagyok fiatal korom óta így 30 évesen szűz is vagyok. Semmilyen tapasztalatom nincsen a nők terén így sokszor eljutok arra a szintre, hogy lemondok az egészről.

2018. máj. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
56%
Reménytelen vagy! De a prostit én sem ajánlom neked! És másnak se! Aki saját értékeivel nem tud megkapni egy nőt, az jobb ha keres egy hobbit mert nem való neki a dolog.
2018. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.
2018. máj. 9. 13:42
 23/50 anonim ***** válasza:
74%

Ha kitūzöd célként, hogy barátnōd legyen, elengeded a kifogásaidat, és minden nap teszel valamit magadért és ezért a célért akkor meg fogsz érkezni.


Ez a teljesítmény lélektana.

2018. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
És hogyan próbáljak meg ismerkedni ha nem járok el sehova sem és barátaim sincsenek?
2018. máj. 9. 13:59
 25/50 anonim ***** válasza:
45%
Figyelj csak! Én azt javaslom ne ismerkedj nőkkel. Rengeteg dolgot megspórolsz velük kapcsolatban. Nem lesz aki bealázzon, hülyének nézzen, hisztizzen, megvonja tőled a szexet. Egy idő után úgy sem leszel jó neki, aztán nem kell elválnod, nem kell más nők után sóvárognod. Mert valójában ez szokott a férfiakra várni.
2018. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
92%
Velem ilyen még sosem történt.
2018. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. máj. 11. 12:29
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

A Kifingatlak szerintem nagyon jó tanácsokat adott. Elmondta, hogy kicsi az esélye annak, hogy ezt a problémát önerődből megoldjad. Én is így látom. Te elmondtad, hogy nem szeretsz szakemberekhez fordulni.

Most már csak az a kérdés, hogy melyik az erősebb, a szakemberektől való idegenkedés, vagy a párkapcsolat utáni vágyad. Rendben van az is, ha az előző, a te dolgod, de legyél azzal tisztában, hogy ez a te tudatos döntésed, hogy emellett tartasz ki aktívan, amikor csak passzívan annyit teszel, hogy nem keresel egy szakembert. És tudd, hogy ennek a következményét vállalnod kell, ami azt jelenti, hogy majd talán 15 év múlva, 45 évesen majd ismét felteszed ezt a kérdést.

Kell neked még 15 év szorongás? Mert kétlem, hogy felszabadult lennél! Erről az egészről az a hasonlat jut az eszembe, hogy amikor elmegyek a moziba, akkor bizony kicsengetem azt a pénzt, pedig nem szeretek fizetni, de ez az ára, és mérlegeltem: mozizni szeretnék, és hajlandó vagyok megfizetni az árát.

A te vágyad teljesülésének az az ára, hogy VÁLTOZZ. (Nem az ilyen-olyan szakemberek, orvosok az ára, azok csak eszközök, viszont gyakran veszünk igénybe közlekedési eszközt utazás céljából. Semmi szégyen nincs abban, hogy elmész egy urológushoz, pszichológushoz... Sőt, egy nagyon nagy előrelépés lenne, hiszen felvállalod saját szükségleteidet és felelősséget vállalsz magadért. De ha neked az a jó, hogy egész életeben kifolyik az idő a kezedből, az is elfogadható. Tiéd a döntés, hogy mit akarsz, és neked kell érte tenni, mert igazából csak az a tiéd, amit te érsz el. Változni is neked kell majd, és nem a pszichológus fog megváltoztatni, erre már most felkészítelek, de talán rámutat a blokkokra, és segít abban, hogy hogyan kezeld ezeket.

2018. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Vágyam egyre kevesebb van az iránt,hogy párkapcsolatom legyen és egyre kevesebb a nők iránti vágyam is. Lassan majd ez is eltűnik.
2018. máj. 11. 14:39
 30/50 anonim ***** válasza:
90%
Neked a párkapcsolat hiánya a legkisebb bajod, előbb alakíts ki egy normális életet, barátokkal, társasággal és élményekkel, mert egy csaj sem akar majd veled az elsötétített szobádban üldögélni a net előtt egész nap.
2018. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!