Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen tapasztalat nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen tapasztalat nélkül esélytelen vagyok arra, hogy párkapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és egyszerűen sohasem tudtam ismerkedni a nőkkel. Féltem tőlük és mindig leblokkoltam a közelükben így ennek köszönhetően mivel kellemetlen érzés volt számomra mindig is kerültem őket. Gátlásos vagyok fiatal korom óta így 30 évesen szűz is vagyok. Semmilyen tapasztalatom nincsen a nők terén így sokszor eljutok arra a szintre, hogy lemondok az egészről.

2018. máj. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok,hogy senkinek sincsen rám szüksége. Nekem az egész fiatalkorom így telt el ezzel a tudattal és inkább elkerültem mindenkit és nem csak a lányokat.
2018. máj. 11. 14:51
 32/50 anonim ***** válasza:
Várt gyerek voltál, örültek neked?Tudsz errōl valamit?
2018. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Spontán jöttem de utána már vártak engem a szüleim.
2018. máj. 11. 15:57
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan irányzat, hogy prenatális pszichológia, ma már egyre szélesebb körben ismert és elismert.A magzati fejlōdés során az anya által átélt erōs érzelmi stresszhelyzetek a gyermekre gyakorolt hatását vizsgálja és gyógyítja.Gyakori jelenség nem várt gyermekeknél a szociálfóbia, emberi kapcsolatok kialakításának nehézsége.Viszont nálad nem biztos, hogy idáig le kell ásni, csak rákérdeztem, persze nem is zárható ki.


Egy valami nyilvánvaló.Bármit is írsz, bármennyire érzed kilátástalannak a helyzeted, szeretnél változni és kapcsolatotot, örömteli életet.Különben most nem kommunikálnánk.


De...


Miért nem akarsz bele fektetni energiát?


Elzárkózol a pszichológiától.Ezt a segítséget várók közül általában azok teszik akiknek vagy téves elképzeléseik, vagy semmilyen tapasztalatuk, vagy negatív tapasztalatuk van a pszichológiával kapcsolatban.


Rengeteg mentálisan nálad sokkal egészségesebb ember jár !jó! pszichológushoz pusztán stratégiai(üzleti) és egyéb okokból.


Ne érts félre, nem rád akarom erōltetni, csak tudod a te problémádat egy tapasztalt ember tudja veled együtt dolgozva hatékonyan oldani.


Szükségszerū az önfejlesztés.Hogy ezt milyen formában találod meg a számodra megfelelōnek az a te dolgod, lehet az jóga, pszichológia, holisztikus szemléletmód, agykontroll és még sorolhatnám, de ha semmit sem csinálsz akkor semmit sem várhatsz.


Ha kéred segíthetek eligazodni a saját tapasztalataim alapján.

2018. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Igazad van szeretném a változást és vágyom arra, hogy párkapcsolatom legyen életem során először. De ez csak vágyakozás és ebből lehet semmi sem lesz.



Én sem tudom rá a választ, hogy miért zárkózom el attól, hogy szakemberhez forduljak. Talán félek attól, hogy olyan dolgokról kellene beszélnem vele amit szégyellnék és nem szívesen osztanék meg. Szégyellem azt ahogyan idáig jutottam és azt is, hogy a fiatalkoromban semmilyen jó dolog nem történt velem. Egyedül töltöttem el a 4 fal között...

2018. máj. 11. 18:26
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a bátor aki nem fél, hanem aki a félt helyzetbe bele mer menni.
2018. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2018. máj. 11. 18:59
 38/50 anonim ***** válasza:

Javaslom Neked az alábbi válaszok olvasgatását.

Mi már mindent megtettünk, javasoltunk.

Most már magadon kell segítened.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. El fogom olvasni.
2018. máj. 11. 19:39
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis gondolattal szeretnélek még motiválni, bár nem hiszem el, hogy eddig még nem gondolkoztál el ezen, legfeljebb nem ennyire erősen.

Szóval mitől félsz jobban, vagy ha úgy tetszik mi lesz majd a kellemetlenebb:

a) Egy csomag, amiben benne van az, hogy beszélsz egy olyan idegennek egy csomó számodra cikisnek vélt dologról, amilyennél ő ezerszer durvábbat is hallott, tanult, ÉS nyitsz az ismeretlen felé, majd tapasztalsz kellemeset is kevésbé kellemeset is, de elmondhatod, hogy élsz.


b) maradsz a négy fal között, a kutya se tudja, hogy létezel, és pár évtized múlva, amikor meghalnak a szüleid, akkor teljesen egyedül leszel. Ha beteg leszel, senki se lesz melletted, ha elesel senki se segít, és te se tudsz senkinek segíteni, ezért értéktelennek és boldogtalannak érzed magad egész életedben. 50 évesen, amikor már végkép semmi semmi nem vár rád az öregkoron kívül, meg azon merengsz, hogy vajon miért nem mentél el harminc évesen egy pszichológushoz. És búslakodhatsz még harminc évet, hogy nem tudod visszacsinálni.

2018. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!