Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen tapasztalat nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen tapasztalat nélkül esélytelen vagyok arra, hogy párkapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és egyszerűen sohasem tudtam ismerkedni a nőkkel. Féltem tőlük és mindig leblokkoltam a közelükben így ennek köszönhetően mivel kellemetlen érzés volt számomra mindig is kerültem őket. Gátlásos vagyok fiatal korom óta így 30 évesen szűz is vagyok. Semmilyen tapasztalatom nincsen a nők terén így sokszor eljutok arra a szintre, hogy lemondok az egészről.

2018. máj. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Az első lehetőség lenne számomra a leg kézenfekvőbb.
2018. máj. 12. 10:54
 42/50 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Balázs!

Azt áruld el légyszíves, egy anonim oldalon miért hazudsz?


Nem 30,hanem 19 éves vagy többek között.

2018. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem Balázs vagyok.
2018. máj. 12. 12:47
 44/50 anonim ***** válasza:
9%

Nem fogok veled vitatkozni.

Mindketten tudjuk az igazságot.


A régi kérdéseidből sokan ismernek.

Nem mindenki dől be ennek már.

2018. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Én sem vitatkozok veled. Sajnálom...
2018. máj. 12. 13:29
 46/50 anonim ***** válasza:
Ha az első lehetőség mellet DÖNTÖTTÉL, akkor hajrá! Lépd meg, és ne nyafogj, hogy kellemetlen, meg maaajd! Felesleges elhúzni, attól nem lesz jobb. Innentől kezdve minden percért kár, csak magaddal tolsz ki.
2018. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Ákos13 ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés, én csak azt tudom mondani, hogy jó úton vagy szerintem. Én 21 vagyok, és pontosan ugyanígy élek, azzal a különbséggel, hogy barátom azért van, de nem sok, az biztos.

És persze néha hiányzik a párkapcsolat, de többnyire elvagyok magányomban. Ha talál az ember valamit, amiért érdemes élni, akkor nincs szüksége a nőkre, remeteként is boldog lehet.

Viszont barátai azért nem árt, ha vannak, valamilyen emberi kapcsolatot muszáj kiépíteni.

2018. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek barátaim.
2018. aug. 24. 17:40
 49/50 Ákos13 ***** válasza:
Ez a baj, látod. Nőt azt elég nehéz szerezni, szinte lehetetlen, de azért barátokat igazán szerezhetnél már, nem olyan nagy dolog. Beszélgess a neten, ha nem megy máshogy.
2018. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Hát netes beszélgetésből még nehezen és ritkán lesz igaz barátság. Arra inkább alkalmas, hogy az igényt elaltassa.


Ezek szerint nem csak a nőkkel van problémád, hanem emberi kapcsolatteremtéssel, ami egy mélyebb dolog. Ugyancsak azt javaslom, hogy keress szakembert, aki segíteni tud.

Persze az, hogy van problémád az emberi kapcsolatokkal, nem jelenti azt, hogyha azt megoldod, egy csapásra a nőkkel való kapcsolatod is garantáltan megoldódik: attól, hogy valaki náthás, lehet még mellette influenzás is.

2018. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!