Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya szűz 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya szűz 30 év körüli férfiak azért szüzek még mert irreálissak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Ismerek ilyen szűz 30 év körüli férfit, nem adonisz az tény.

Múltkor együtt voltunk egy társaságban és szerintem egy tök aranyos átlagos nő, próbált ismerkedni beszélgetni ezzel a pasi haverral, de ez a szűz haver mintha ott se lett volna ez a nő úgy leszarta. Utána kérdeztem hogy miért nem figyeltél erre a lányra...erre... Hülye vagy az egy tehén volt.

Max 75 kg volt az a lány a 170 cmhez és jól oszlott el rajta nagyon szexi alakja volt így le az arca szép volt... meg is lepődtem hogy így elutasítja csípőből..


De több ilyen típusú férfinál is észrevettem hogy baromira válogatnak külsőre, de miért?...inkább maradnak egyedül szűzeb minthogy?..


2018. máj. 14. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Sosem voltam egy vékony csaj, de kövér sem. 30 év alatt kizárólag átlagos/átlagon aluli férfiaktól kaptam negatív kritikát.
2018. máj. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
120 kilos, csunya, depresszios ismerosom is minden atlagos es hozza hasonlo kaliberu lanyt szid, hogy milyen rondak... :)
2018. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az is lehet hogy annyira szégyelli hogy szűz hogy inkább felvesz egy ilyen bunkó álcát és lekoptat mindenkit még mielőtt kiderülhetne. Mert a csaj ugye nyilván nem tudta hogy az és lehet azt hiszi hogy ha kiderülne utána már úgyse kéne a csajnak.
2018. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon rendes, figyelmes vagyok mindenkivel, nem csak a szép nőkkel.

Igazából én kb álompasi vagyok, annyi, hogy ronda vagyok és nem vagyok gazdag, de belsőre teljesen az vagyok, magabiztos, céltudatos, erős, stb...

Nem értem, egyes váalszolók honnan szedik ezeket a sztorikat.

2018. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!