Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban kerestem, mint az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban kerestem, mint az exem és ő sajnált egy hamburgert is tőlem. Hogy felejthetném el, hogy férfitől “nem szabad” ajándékot elfogadni? N23

Figyelt kérdés

Jobban is éltem, jobban is kerestem, mint a volt barátom.

Teljesen “belém nevelte”, hogy ne ajándékozzunk egymásnak semmit. Évekig együtt voltunk. Ha a randipartnerem ajándékot szeretne adni, nem merem elfogadni az exem miatt. “Mivel a nő legyen önálló” , ne szoruljon másra, mindig ezt mondta.



2018. máj. 25. 16:16
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Akkora szulei altal tamogatott semmirekello (legeslegszebbnek) “hivott” hercegnok irnak ide........

Sosem fogjak megerteni a videkrol feljott egyetemistakat!


Hany lany ker “tamogatast” a “pasijatol” undorito mi van.... ezt nem latja az atlagember??

nem kerek senkitol semmit amig tanulok, megis ezt kerdezik miert.. a mai pasiktol hanyingert kapok!

2018. máj. 25. 19:01
 32/42 A kérdező kommentje:
A mai egyetemista lanyok tamogatast kernek... aki nem hiszi, jarjon utana! Nem tudnak a szulok megelhetesre penzt adni.
2018. máj. 25. 19:05
 33/42 A kérdező kommentje:
Ezen most mi a meglepo? Fiatal tanulo lany nem kap penzt, amiert iskolaban ul. Ilyenkor el kell tartani. Viszont semmikepp sem kell mondani neki, hogy mit vegyen a parjanak. (Mibol???)
2018. máj. 25. 19:16
 34/42 A kérdező kommentje:
Diaklanynak penzt kell adni a tanulasra. Ki ad penzt??
2018. máj. 25. 19:24
 35/42 anonim ***** válasza:
És szerinted akkor a diákfiúk miből élnek?
2018. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Hú itt mélyebb bajok vannak nálad. Kezdek atállni a srác pártjára
2018. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
#35. Nem a nemtől függ, sokakat támogatnak a szülők, főleg tovább tanulók közül
2018. máj. 25. 21:56
 38/42 anonim ***** válasza:
De te mégis az egyetemista lány barátjától várnád, hogy támogassa a csajt, mert ő egyetemista. Én meg nem értem, hogy akkor ugyanilyen logikával nem kellene-e egy lánynak ugyanúgy támogatnia az egyetemista barátját, mert ő egyetemista.
2018. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Kellene, aki dolgozik, az fizet többet. Egyetem után kölcsönösen.
2018. máj. 25. 22:17
 40/42 anonim ***** válasza:
Ezzel a felfogással sajnálom a következő barátaidat
2018. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!