Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban kerestem, mint az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban kerestem, mint az exem és ő sajnált egy hamburgert is tőlem. Hogy felejthetném el, hogy férfitől “nem szabad” ajándékot elfogadni? N23

Figyelt kérdés

Jobban is éltem, jobban is kerestem, mint a volt barátom.

Teljesen “belém nevelte”, hogy ne ajándékozzunk egymásnak semmit. Évekig együtt voltunk. Ha a randipartnerem ajándékot szeretne adni, nem merem elfogadni az exem miatt. “Mivel a nő legyen önálló” , ne szoruljon másra, mindig ezt mondta.



2018. máj. 25. 16:16
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Mert ugye annyi FÉRFI van...
2018. máj. 25. 16:44
 12/42 anonim ***** válasza:
82%

"dehát, ha legalább 100x mondta, hogyha valamit elfogadsz mástól, már nem vagy “önálló” ....."


És ezt te el is hitted? :)

Csak azért mondta, hogy ne kelljen neked semmit vennie, mert egy fillér baxo paraszt.

2018. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha bárki vesz nekem egy kávét, nem tudom elfelejteni mit mondott 100 x
2018. máj. 25. 16:52
 14/42 anonim ***** válasza:
41%

Második randin a csaj megvette előre a mozijegyeket, mert ő ért oda elébb, ki akartam fizetni a részem, de nem hagyta, mert azelőtt én hívtam meg:)).

Ennek ellenére, is rohad szarul éreztem magamat férfiként, hogy valaki költött rám.

2018. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni és kész. :) Műst nem tehetsz, idő kérdése csak.
2018. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Ezekre azt mondta, hogy “egyenlőség van”

Ezt sem értem, nincsen, de mindegy...

2018. máj. 25. 16:58
 17/42 A kérdező kommentje:
#15. és ha addig kínosan érzem magam, nem tudom elengedni magam, mert nem tudom mit csináljak, mi legyen?
2018. máj. 25. 17:00
 18/42 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerű: megérted az érzelmeidet és azok okait (ez a leírásod alapján megvan), de nem az érzelmeidnek megfelelően, hanem egy általad definiált helyes viselkedési mintának megfelelően viselkedsz. Nem elnyomod az érzelmeidet, hanem feldolgozod és helyettesíted. Lehet, hogy triviálisan és hülyén hangzik, de csináld úgy, hogy jó legyen.
2018. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, én azt tartanám a legjobb férfi viselkedésnek, hogy a férj ételt hoz haza a fizetéséből a családjának. :)
2018. máj. 25. 17:02
 20/42 A kérdező kommentje:
Mi lenne a feladata manapság egy férfinek, akinek jól keres a párja/menyasszonya/felesége?
2018. máj. 25. 17:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!