Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban kerestem, mint az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban kerestem, mint az exem és ő sajnált egy hamburgert is tőlem. Hogy felejthetném el, hogy férfitől “nem szabad” ajándékot elfogadni? N23

Figyelt kérdés

Jobban is éltem, jobban is kerestem, mint a volt barátom.

Teljesen “belém nevelte”, hogy ne ajándékozzunk egymásnak semmit. Évekig együtt voltunk. Ha a randipartnerem ajándékot szeretne adni, nem merem elfogadni az exem miatt. “Mivel a nő legyen önálló” , ne szoruljon másra, mindig ezt mondta.



2018. máj. 25. 16:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Én a szüleim miatt vagyok így és miattuk nem szeretek eldogadni semmit, és soha nem is kérek semmit. Ezen túl kellene lépni főleg a párunkkal szemben..
2018. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Ha az ember ezt látja/hallja, berögzül.
2018. máj. 25. 17:11
 23/42 anonim ***** válasza:
"Tulajdonképpen, én azt tartanám a legjobb férfi viselkedésnek, hogy a férj ételt hoz haza a fizetéséből a családjának. :)" És mi a nő feladata? Te magad mondtad, hogy jobban kerestél mint ő. Elvártad, hogy fizesse a mozijegyeket, vacsikat stb.? Ha nem, akkor veled értek egyet, ha igen akkor meg neki adok igazat. Az pedig hogy ne ajándékozzunk egymásnak, nettó hülyeség.
2018. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Jobban keresek, mint ő.

Emiatt nem akart nekem ajándékozni.

2018. máj. 25. 17:30
 25/42 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy "ajándékozni"? Szülinapokon, karácsonykor stb? Vagy nem akart fizetni a te mozijegyedért?
2018. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Szülinapon, karácsonykor 1000-3000 ft érték (1 cd, 1 póló, mikor mi) meglepetés, közös program 0 ft.

3 év párkapcsolat alatt 10.000 ft-ot költhetett ràm, én rá a dupláját.... mert nem akartam többet költeni arra, aki csak ennyit költ rám. Pedig egyszer mondta, hogy fizessek közös nyaralást, nem tettem, így nem mentünk.

2018. máj. 25. 17:38
 27/42 anonim ***** válasza:
akkor igazad van, egy fillérb*szó az exed.
2018. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Ha Neked az ilyen fontos,miért nem olyan csávóval jöttél össze,aki nem ilyen sóher fax?


Mondom úgy,hogy én se szeretem ezt a tulajdonságot,ezért nekem ez élből kizáró ok,ezért kérdezem.

2018. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Személyiség, ész, ambíció lepipálja a 10.000 ft-os vizibicajt :D
2018. máj. 25. 18:36
 30/42 A kérdező kommentje:

“Elvbol kizaro ok” elvezd a penzt amit a szuleid adtak neked, sosem fogod megtudni milyen a 0-rol felkuzdeni magad p*****a. a fiuk az ilyen csajokat kerulik,mar bocsi.

Nem errol van szo.

2018. máj. 25. 18:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!