Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna, ha egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy pasi, csak 170 cm?

Figyelt kérdés

Pl, ha nagyon jóképű, jó a teste, sikeres a munkájában, van háza, nagyon okos, szépen és választékosan beszél, tanult és intelligens. A belső értékei is teljesen rendben vannak. Kedves és humoros, megértő és odaadó.

Őszintén, nektek a 170cm mennyire lenne kizáró ok? Illetve mik a tapasztalataitok?



2018. máj. 27. 09:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
53%

"Látod, bekerültek a médiába azzal, hogy alacsonyabb pasival vannak, különben nem tudtad volna ezt a cikket megmutatni. Villantással is bekerülnek, de azt nem lehet mindig, egy idő után unalmas lesz." - Igen, van róla egy 3 évvel ezelőtti cikk. Nyilván azért járnak/jártak alacsony pasival hogy egy nem túl látogatott magyar lap róluk írjon. Nem érzed kicsit abszurdnak?


Unalmas a villantás? Jó vicc, naponta írnak róla melyik celeb mennyi bőrt villantott, nem tudom van-e még valaki aki nem látta pl Kim Kardashiant félpucéran mégis minden alkalommal hír hogy ha vetkőzik ( [link]

vagy elég ha smink nélküli képet tesznek ki ( [link] és máris szalagcím. Vagy elfelejti a melltartót ( [link] Lazán hír lesz ezekből, nem kell ehhez egy alacsony kirakatpasi.


Sztároknál csak kamu ha alacsonyabb pasivak vannak, amelyik nő itt azt írja hogy ő vagy barátnöje járna 170 cm magas pasival az hazudik. Gondolom az utcán ha szembejön ilyen pár ahol a csaj magasabb vagy mindketten 170 cm alattiak akkor is van valami a háttérben, vagy te sose láttál még alacsony pasit a párjával?

2018. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom az utcán ha szembejön ilyen pár ahol a csaj magasabb vagy mindketten 170 cm alattiak akkor is van valami a háttérben, vagy te sose láttál még alacsony pasit a párjával?"

Hát nem láttam. Éppen ebből gondolom, hogy aki ezt írja, az hazudik.

2018. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem láttál? Te csukott szemmel közlekedsz vagy Mucsaröcsögén élsz ahol egyedül te vagy 170 cm?
2018. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
58%
Te jó ég, mi ez a hiszti?? Lehet hogy valakinek kizáró ok, de ne általánosítsunk. Tény, hogy nem örülnék ha a párom alacsonyabb lenne nálam, de tekintve h 160cm vagyok, egyeltalan nem zavar h a párom 170cm.
2018. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Te csukott szemmel közlekedsz vagy Mucsaröcsögén élsz ahol egyedül te vagy 170 cm?"

Nem, én a Föld bolygón élek, ahol más is ugyanilyen sikertelen a nőknél, aki hasonlóan alacsony. Neked sem kellene egy kerti törpe, ezt te is jól tudod magadról.

2018. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
53%

Nem, én folyton azt kapom meg hogy zsiráf vagyok, langaléta, égimeszelő csak mert magas nő vagyok.


A Föld bolygón él bőven alacsony pasi kapcsolatban. Esetleg próbáld meg hogy délután elmész sétálni egy parkba és megnézed a párocskákat, találsz közük alacsony pasit is. Az ázsiaik ki haltak volna már, ha az alacsony pasik nem találnának párt, mert náluk 160-170 cm körül van az átlag magasság. Olvastál róla hogy esetleg halnánank ki a kínaik? Mert valahogy mindig az a baj inkább, hogy milyen sokan vannak.


Azért az ilyen hisztik meglepnek, hogy 170 cm alatt nincs esélyük a férfiaknak, mikor az ismerősi körömben alig van szingli alacsony pasi, a többség foglalt. Habár teny hogy ők nem itt sirnak, hanem mennek és aktívan csajoznak.

2018. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, járok eleget az utcán, de 30+ évem alatt eddig egyetlen alacsony férfit sem láttam nővel. Szerintem akit te 170-nek gondolsz, az minimum 175. A 170 centis alacsonyság még a kínaiak között is ritka, itt Magyarországon pedig a férfiak 99%-a és a nők nagyobb része magasabb nálam.
2018. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
53%

"egyetlen alacsony férfit sem láttam nővel" - Feladom, ilyen nyafi nem csoda hogy egyedül van.


Alacsony ismerős alatt 160-170 centi közti srácokat értek. Egyről tudom hogy 164 cm, de a többiek se ütik a 170-et. Volt egy törpe osztalytársam 150 cm körül, annak a pasija is kb vele egymagas volt, úgyhogy még 160 cm alatt is van esély.

2018. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Kína: átlag magassága 164,8-169,4. Ezek alapján bőven van 170 cm alatti kínai

2018. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szerencsére vannak értelmes nők, akik nem ennyure felszínesek, mint a kérdező. Hiába jó MINDEN, felel meg MINDEN téren és még 15 centivel magasabb is, mint ő, számára nem férfi.

De mégis sok ilyen alacsony férfi van kapcsolatban.

2018. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!