Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna, ha egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy pasi, csak 170 cm?

Figyelt kérdés

Pl, ha nagyon jóképű, jó a teste, sikeres a munkájában, van háza, nagyon okos, szépen és választékosan beszél, tanult és intelligens. A belső értékei is teljesen rendben vannak. Kedves és humoros, megértő és odaadó.

Őszintén, nektek a 170cm mennyire lenne kizáró ok? Illetve mik a tapasztalataitok?



2018. máj. 27. 09:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Ekkora a párom, én 169.
2018. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
50%
Én 160 vagyok, teljesen rendben van a 170.
2018. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
67%

Pontozzatok le, de engem zavarna. 163 vagyok, a párom 180 körüli és ezt a magasságkülönbséget nagyon ideálisnak tartom, imádok a karjai közé bújni és a magasságával együtt látom extra férfiasnak.

21/N

2018. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

#13: Teljesen megértjük, de akkor másoknak pont ezért nem kellene hitegetni szerencsétlen alacsony pasikat. Teljesen felesleges, mert mindenki tisztában van vele, hogy 175 alatt minden egyes hiányzó centiméterrel exponenciálisan csökken a pasi vonzalomfaktora.

Kérdezőnek: A fenti pozitív tulajdonságok kivétel nélküli megléte közel sem okozna olyan nagy problémát az illető pasinak az alacsonysága mellett. Jó egy 173-175 centis lánynál akkor sem lenne esélye, ha 5 Ferrarija lenne, ő lenne a megtestesült szellemi oázis és olyan teste lenne, amely mellett a görög Istenek csak nyikhaj óvodások. Egy 155-160 centis csajnál viszont lenne esélye. Na de mondj már olyan embert, aki - ahogy írtad, idézem - "nagyon jóképű, jó a teste, sikeres a munkájában, van háza, nagyon okos, szépen és választékosan beszél, tanult és intelligens."

Mert ilyen nem létezik. Márpedig attól kezdve, hogy minden más téren nem tud kompenzálni, az alacsonyság óriási hátrány lesz a nők szemében.

2018. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Én 156cm vagyok. Pont egy ilyen srácot ismertem meg, akiről eleinte azt hittem, h főnyeremény. Tetszem neki,családcentrikus és még sorolhatnám a jó tulajdonságait, de soha életemben nem volt 175 cm alatti párom és valamiért mindig is vonzottak a magas férfiak. Fura átölelni, valahogy nem érzem így azt a férfiasságot benne...v velem van a baj.

Belül nagyon tépem magam, h mi legyen velünk, egyszerűen nem tudom eldönteni, h tudok-e így vonzódni hozzá. Minden esetre kíváncsi voltam a véleményetekre.

2018. máj. 27. 12:18
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, minden nő így van vele, ahogy te, kérdező. 175 cm alatti férfi nem férfi a szemetekben.
2018. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%
"A "celebek" magánélete a médiának szól, hogy azzal is benne legyenek a bulvársajtóban. Eközben könnyen lehet, hogy egy magas, jóképű, ámde ismeretlen férfi dugta őket." - Nyiiiiilván azzal próbálnak bekerülni a médiába, hogy alacsonyabb pasival vannak, főleg ha olyannal vannak akit senki se ismer. Milliószor több cikket írnának róluk "véletlen" villantással, ha részegen csinálnak valamit, ha kitalált coming outolnak, ha politizál vagy kb bármi érdekesebbet csinál. Ennyire kétségbeesetten nem kell bizonygatni, hogy nő nem járna nála alacsonyabb pasival. Kemény szembe nézni vele, de nem a magasságod miatt nem kellesz a nőknek, ez csak egy jó kifogás.
2018. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%
Már ne is haragudjatok, de nekem pl. mi közöm van ahhoz, hogy a Kérdezőt vagy a #13-as válaszolót nem vonzzák az alacsony férfiak? Az, hogy ŐK csak magas pasi mellett érzik jól magukat, mióta bizonyíték arra, hogy NEKEM nem kellene valaki, aki "csak" 170 centi? Ezt rohadtul kikérem magamnak. Hogy jöttök ti ahhoz, hogy eldöntsétek, ki hazudik itt és ki nem?
2018. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
#17 Látod, bekerültek a médiába azzal, hogy alacsonyabb pasival vannak, különben nem tudtad volna ezt a cikket megmutatni. Villantással is bekerülnek, de azt nem lehet mindig, egy idő után unalmas lesz.
2018. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%

166 centis a párom, és?


29n (170 cm).

2018. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!